1:1
- : -
FBK Jeseník

FbC Asper Šumperk - FBK Jeseník 6:6
7. Jan Mannl, 12. Matěj Krňávek, 15. Jan Mannl, 19. Tomáš Cikryt, 20. Tomáš Cikryt, 25. Ondřej Sitta - 1. Štěpán Král, 3. Marek Viterna, 10. Štěpán Král, 11. Tobiáš Lutonský, 23. Tomáš Škarpa, 29. Štěpán Král; rozhodčí: Milan Fojt - Aleš Horváth; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 6; zásahy brankářů: David Eliáš Lipenský ? - Patrik Vondrka ?; po třetinách: 2:4, 3:1, 1:1;
36:00
34:57
Timeout FBK Jeseník
30:44
Vyloučen hráč Šimon Agóč družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování.
28:29
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Štěpán Král, asistoval Marek Viterna (6:6).
24:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Pavel Fleischmann (6:5).
24:00
24:00
22:52
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tomáš Škarpa, asistoval Marek Viterna (5:5).
19:52
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Cikryt, asistoval Viktor Patsch (5:4).
19:31
Vyloučen hráč Šimon Agóč družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
18:29
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Cikryt, asistoval Jan Mannl (4:4).
17:04
Vyloučen hráč Štěpán Král družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
15:37
Vyloučen hráč Antonín Harapát družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
14:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Ondřej Sitta (3:4).
12:00
12:00
11:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Krňávek, asistoval Karel Mareček (2:4).
10:49
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tobiáš Lutonský, asistoval Radek Políšenský (1:4).
09:32
06:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Karel Mareček (1:2).
05:38
02:15
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna bez asistence (0:2).
00:25
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Štěpán Král, asistoval Tobiáš Lutonský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Fojt a Aleš Horváth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: Patrik Vondrka; hráči v poli: Tobiáš Lutonský, Tomáš Škarpa, Štěpán Král, Marek Viterna, Radek Políšenský
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: David Eliáš Lipenský; hráči v poli: Viktor Patsch, Karel Mareček, Jan Mannl, Antonín Harapát, Ondřej Sitta