0:2
1:5
- : -

FTC Vysoké Mýto - Sokol Pardubice 1:13
35. Štěpán Kerhart - 4. Lukáš Doskočil, 7. Jan Sedlák, 8. Lukáš Drahný, 9. František Kadavý, 11. Michal Puchner, 12. Jan Sedlák, 15. Jan Sedlák, 21. Lukáš Drahný, 25. Michal Jeřáb, 30. Lukáš Drahný, 30. Lukáš Doskočil, 31. Lukáš Drahný, 32. Jan Sedlák; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Michal Měsíček; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Adam Rozlivka ? - Jan Matějka ?; po třetinách: 0:6, 0:2, 1:5;
36:00
34:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Štěpán Kerhart, asistoval Petr Jeřábek (1:13).
33:03
Vyloučen hráč Tomáš Macháček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
31:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Sedlák, asistoval Petr Kvasil (0:13).
30:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Drahný, asistoval Tomáš Belej (0:12).
29:47
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Doskočil, asistoval Petr Kvasil (0:11).
29:02
26:53
Vyloučen hráč Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
24:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Jeřáb, asistoval Jan Nezval (0:9).
24:00
24:00
20:03
18:22
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
14:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Sedlák, asistoval Petr Křinka (0:7).
12:00
12:00
11:40
Vyloučen hráč Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
11:05
10:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Puchner, asistoval David Strnádek (0:5).
08:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil František Kadavý, asistoval Petr Křinka (0:4).
07:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Drahný, asistoval David Strnádek (0:3).
06:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Sedlák, asistoval František Kadavý (0:2).
03:27
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Doskočil, asistoval Jan Sedlák (0:1).
02:21
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Adam Rozlivka; hráči v poli: Matěj Tošovský, Filip Zavřel, Štěpán Kerhart, David Špaček, Tomáš Macháček