1:2
1:2
- : -

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:4
17. Adam Konečný, 23. Jan Černovický, 57. Adam Konečný - 26. Jan Grábl, 39. David Coufal, 44. Tomáš Brom, 47. Tomáš Brom; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 481; zásahy brankářů: Filip Kuhn 11 - Filip Kejík 18; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině Bulldogs Brno vs. Hattrick Brno 6:4
60:00
Střely celkem: Bulldogs Brno vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno 21:15
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Fialy: Soupeř silnější a rychlejší. Zítra musíme líp. Pěkná atmosféra - naši diváci hodně pomohli. Výhry si vážíme. Díky za zápas
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Prvních 10 minut utkání jsme byli zbytečně nervózní. Po první brance jsme se uklidnili a rámcově hráli, co jsme chtěli. Hosté dnes zahráli své maximum, my ne. Zítra se musíme lépe připravit v hlavách.
60:00
59:59
V dnešním derby vítězí Hattrick Brno. Zítra série pokračuje. Od 17:00 na MSH Vodova.
59:00
A máme tu poslední minutu, Bulldogs pořád v šesti, Jakůbek střílí, jeho střela blokována.
57:40
Buldoci získávají míček a opět jsou v šesti.
56:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Konečný, asistoval Martin Grlický (3:4).
54:03
Sládeček leží na zemi a drží se za tvář.
53:08
Oba týmy hrají ve vyšším tempu, hra se přiostřuje.
51:41
Koláčný láme hokejku.
49:41
Úklid plochy. Je čisto a zase hrajeme.
48:44
Buldoci si nahrávají přes celé hřište, ale střela stále nepřichází.
47:25
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
47:00
Jalový si sám prokličkoval celé hřiště a nahrává na Broma, ten však trefuje jen Kuhna.
46:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Lukáš Jalový (2:4).
44:45
Konečný vráží u mantinelu do Coufala, rozehrávka pro Hattrick.
43:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jakub Andrle (2:3).
43:16
Jak podle pořekadla: "Nedáš, dostaneš." Střílí gól Tomáš Brom.
42:22
Mráz sám před Kejíkem, avšak míček končí gólmanovi pod nohami.
41:17
Výhodu u mantinelu získává Hattrick.
40:27
První střelu třetiny má na svědomí Koláčný.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu: Bulldogs vs. Hattrick 8:9
40:00
39:50
Nebezpečná šance Buldoků před koncem třetiny.
38:39
Hattrick byl v přesilovce úspěšný a David Coufal střílí svůj první gól v tomto utkání.
38:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Tomáš Brom (2:2).
37:34
Vyloučen hráč Lukáš Mráz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:34
Dnešní utkání sleduje 481 skvělých diváků a na atmosféře je to znát. Děkujeme
36:24
Kejík likviduje jednu šanci za druhou.
35:42
A je tu další přesilovka domácího týmu a Jakůbek pálí od mantinelu, střela končí v rohu.
35:06
Vyloučen hráč Luděk Ondráček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:35
Souboje u mantinelů se přiostřují.
32:33
Surkoš střílí od levého mantinelu , ale Kejík je připraven.
29:45
Jalový v šanci před bránou.
29:05
Nepřehledná situace před Kejíkem.
28:00
Kejík se musí natahovat pro dlouhý míček.
26:55
A teď hodně nepřesností na obou stranách.
25:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Dominik Dvořák (2:1).
25:51
Grábl trefuje prudkou střelou od mantinelu zadní tyč buldočí brány a míček se odráží za záda Kuhna.
24:48
A další střela Sládečka, tentokrát se trefuje nad bránu domácích.
24:24
Sládeček střílí z přesilové hry, ale jeho střela je blokována.
22:51
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
22:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Černovický, asistoval Ondřej Lorenc (2:0).
22:33
Po nahrávce Lorence střílí Černovický od levého mantinelu krásný gól.
22:13
Buldoci stále drží balón.
20:39
Hosté do druhé třetiny přichází s novou taktikou, a to s vytažením hrotového hráče.
19:59
Těsně před hvizdem píšťalky musí Kejík ještě dvakrát zachraňovat svůj tým.
19:24
Hosté v plném počtu.
19:16
Grlický střílí, ale trefuje tak možná basketbalové koše zde na Vodove.
18:27
Přesilovka domácích zatím jasnou šanci nepřinesla.
17:24
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
17:24
Hronek brání Kejíka zuby nehty, a proto musí na trestnou.
16:32
16:28
Luxusní kličkou Konečný vyškolil obranu Hattricku a dává první gól zápasu.
15:21
Emoce se na hřišti stupňují.
14:15
Hráči Hattricku zastavují Grlického a dostávají se do jasné šance.
12:27
Marek likviduje šanci hostí těsně před Kuhnem.
11:51
A Kejík teď musel rychle zasahovat.
10:55
Konečný vybojoval u mantinelu míček pro Brno, nicméně gólovou šanci to nepřineslo.
10:13
Opět rozehrávka Brna. Koláčný střílí, ale tým hostí výborně blokuje jeho střelu.
09:18
Hra je zatím opatrná na obou stranách. Kadavý testuje Kejíka.
07:41
Pešák míjí soupeřovu bránu.
06:40
Jakůbek zastavuje jasnou šanci Hattricku.
05:36
Domácí pod tlakem.
03:46
Buldoci drží balón a připravují si útok.
02:27
Rozehrávka domácích v rohu soupeře končí šancí Grábla, ale Kuhn opět chytá.
01:20
A máme tu první šanci zápasu a to na straně hostí. Matěj Hronek sám před Kuhnem, ale domácí gólman mu nedává šanci.
00:01
Úvodní buly vyhrává Hattrick Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Sládeček, Dominik Dvořák, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Michal Pešák, Petr Koláčný, Lukáš Mráz, Jakub Marek
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u prvního zápasu baráže Superligy mužů mezi domácími Bulldogs Brno a FBŠ Hummel Hattrick Brno!!!