1:2
5:0
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - ASK Orka Čelákovice 11:4
3. Radim Ivan, 4. Tomáš Daniš, 6. Petr Horák, 10. Marcel Jakubec, 17. Radim Ivan, 32. Petr Kašpar, 43. Radim Ivan, 51. Petr Skácel, 58. Dominik Chvastek, 59. Tomáš Daniš, 59. Radim Ivan - 1. Tomáš Beran, 13. Tomáš Daniš, 22. Michal Kubík, 31. Tomáš Beran; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Roman Ciompa 34 - Lukáš Pezl 19; po třetinách: 5:2, 1:2, 5:0;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana M. Vlčka: První třetina nebyla z naší strany úplně špatná. Poté jsme se 30 minut bránili a jen díky nemohoucnosti střelců hostí, jsme stále vedli. Konec utkání již byl opět v naší režii. V Praze nás rozhodně nečeká nic lehkého, musíme ještě pořádně zamakat. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Š. Zmátla (1. část ): Musím se poklonit . před domácími za fair play. Rozhodčí neviděli gól, který jsme vstřelili, ale domácí jej sportovně nahlásili. Jinak jak hodnotit utkání?
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Š. Zmátla ( 2 . část ): Po čtyřech střelách soupeře prohráváme 4:1 a pak to co neproměníme? To nelze popsat. Třicet minut domácí válcujeme a jsou z toho dvě branky. Na konci jsme to již příliš otevřeli a domácí si to již zkušeně pohlídali. Pokud takovéto výkony předvedeme i v Praze pojedeme sem ještě jednou. Uvidíme.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Petrovice 11 Čelákovice 13.
59:42
Strnad měl ještě slibnou šanci před bránou, Ciompa se ale v bráně pěkně otáčel.
58:33
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Petr Skácel (11:4).
58:22
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Horák (10:4).
58:17
Kašpar z otočky nahrál hostujícímu hráči a Ciompa opět zachraňoval.
57:31
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Petr Skácel (9:4).
57:31
Chvastek sám na gólmana, neminul.
56:57
Ze souboje Chvastek-Beran vychází lépe Beran, na míčku jsou tedy hosté.
56:01
Horák obral Němečka o balónek, ten si ho ale hned vzal zpátky.
55:00
Strnad prekličkoval celou domácí obranu, ke střele už se ale nedostal.
53:17
Michalík ztratil míček na vlastní polovině, naštěstí pro ně byl Ciompa pohotový.
51:06
Zemanův pokus končí u Ciompy.
50:25
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Radim Ivan (8:4).
50:25
Jakubec si proběhl polovinu hřiště, poté dával na Ivana, který nahrál Skácelovi před prázdnou bránu.
49:46
Domácí se už dlouho pouze brání na vlastní polovině.
48:05
Ivan si teď dobře počínal za hostující bránou, ale bez výsledku.
46:53
Špalek si neporadil se spoluhráčovou nahrávkou a promeškal tak gólovou šanci.
46:11
Ciompa dnes zachraňuje jeden balón za druhým.
43:48
Zbořil udělal chybu u vlastní brány, hosté tak měli velkou šanci zakončovat, Zbořil ale poté napravil svou chybu a sebral hostům míček.
43:27
Zemanovu nebezpečnou střelu teď zablokoval Jakubec.
42:23
42:23
Ivan vstřelil svůj třetí gól a zvyšuje tak náskok.
41:14
Horák teď ztratil míček za vlastní bránou, pro hosty z toho ale nic nevzešlo.
40:25
Zeman si prokličkoval celou domácí obranou, jeho střela ale letěla mimo.
40:01
Buly pro hosty.
40:00
40:00
39:59
Počet střel po druhé třetině: Petrovice 9 Čelákovice 12.
39:56
Chvastek ještě zkoušel střelu, Pezl ale chytá.
38:44
Němečkovu střelu tak tak vyráží Ciompa.
36:47
Michalík teď dostal dlouhý balon až těsně před bránu, Pezla ale nepřekonal.
35:25
Opět přečíslení hostů řeší Horák, který je krásně připravil o balón.
34:09
Doutnáč sebral Kašparovi balón těsně před domácí bránou, nic z toho ale nebylo.
32:51
Zbořil měl před velkou šanci zakončovat do prázdné, bohužel ale netrefil ani bránu.
31:58
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Vojtěch Mrkva (6:4).
31:58
Kašpar sám krásně překonal gólmana.
30:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Michal Kubík (5:4).
29:29
Chvastek si neporadil s prudkou přihrávkou Michalíka a hosté měli rázem šanci.
28:54
Domácí se snaží uklidnit hru.
27:28
Za poslední minutu měli hosté asi 5 střeleckých pokusů.
26:49
Strnad měl dobrou šanci zakončovat, Ciompa ale chytá.
24:59
Hosté mají hodně šancí, zatím je ale neproměňují.
24:26
Opět situace 3 na 1 pro hosty. Balón končí u Ciompy.
21:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík, asistoval Vojtěch Strnad (5:3).
20:18
Hned po buly se domácí snažili o rychlou akci, kdy Kašpar nahodil dlouhý balón na Horáka, který stál před bránou. Gólman ale vychytal.
20:01
Buly tentokrát po domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině. Petrovice 10 Čelákovice 13.
18:35
Michalík chyboval při rozehrávce a trefil hostujícího hráče, hosté měli rázem šanci zakončovat.Ciompa byl ale pohotovější.
16:57
Daniš dvakrát po sobě ztratil balón na polovině, Hosté ani jednou nevyužili.
16:40
16:19
První přesilovkovou střelu zkouší Daniš, Pezl krásným zákrokem chytá.
16:02
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
14:57
V důsledku technické poruchy nebude video online vysílán, po konzultaci s podporou TV com . Došlo k vyhoření grabovací karty.
14:17
Hosté šli do přečíslení tři na dva. Míčku je ale zbavil bránící Mrkva.
12:47
Tomáš Daniš vstřelil vlastí gól, po konzultaci se střídačkou, kdy soupeř docílil braku z předešlé akce, která nebyla zaregistrována.
12:20
Vlastní branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš (4:2).
11:24
Jakubec udělal chybu při nahrávce a míček skončil za zády Ciompy, ne ale v brance.
10:08
Němeček to zkoušel z boku brány, Ciompa opět chytá.
09:03
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec bez asistence (4:1).
09:03
Jakubec si krásně prokličkoval hostující obranou a zvyšuje náskok.
08:27
Michalík se teď úplně nepohodl s balónkem a hosté z jeho chyby mohli těžit, bohužel pro ně ale marně.
07:33
Kašpar znovu sám na gólmana, o míček ho ale připravil Tichý.
06:44
Doutnáč sám před Ciompou, brankář byl v tomto případě pohotovější.
06:11
Zadák měl slibnou šanci, kterou ale Ciompa vyráží.
05:17
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Tomáš Daniš (3:1).
05:17
Horák běžel sám na gólmana a krásně vymetl spodní roh branky.
04:47
Další prekérní situace u brány domácích končí u Ciompy.
03:40
Zbořil teď chyboval na polovině hřiště, jeho spoluhráči to pak museli na poslední chvíli zachraňovat.
03:16
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Kašpar (2:1).
03:16
Kašpar nahrál zpoza brány Danišovi, ten už mohl zakončovat do prázdné.
02:16
00:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Vojtěch Strnad (0:1).
00:47
A skóre nám otevírají hosté.
00:22
Němeček se snažil vystřelit, míček mu ale sjel a nic z toho nebylo.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Michal Zeman, Sebastian Jakob, Petr Němeček, Michal Němeček, Ondřej Špalek
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Vojtěch Mrkva, Petr Horák, Petr Kašpar, Marcel Jakubec, Tomáš Daniš