3:0
3:1
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - ASK Orka Čelákovice 8:4
3. Dominik Chvastek, 5. Tomáš Daniš, 24. Dominik Chvastek, 25. Petr Skácel, 40. Marcel Jakubec, 44. Tomáš Daniš, 52. Petr Horák, 53. Dominik Chvastek - 3. Ondřej Špalek, 17. Michal Zeman, 19. Jakub Doutnáč, 54. Tomáš Beran; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Martin Janík 18, Roman Ciompa 1 - Vojtěch Nockin 19; po třetinách: 2:3, 3:0, 3:1;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 9, Čelákovice 7.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: První třetina připomínala spíše velikonoční přátelák. Druhá část byla z naší strany lepší a vypracovali jsme si zde rozhodující náskok. Zbytek utkání příliš krásy nenabídl. Máme první bod, potřebujeme ještě dva. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů Šimona Zmátla: V utkání rozhodlo naše neproměňování šancí a velké množství nevynucených chyb, kdy jsme soupeři nabídli velké šance, které proměnil. Soupeř vede 1:0 a zítra nás čeká další vyrovnané utkání. Doufáme, že do Prahy přivezeme co nejlepší výsledek. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:29
Vyloučen hráč Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
56:45
Ve třetí třetině konečně domácí trochu zpřesnili hru a celkem se vyhýbají zbytečným ztrátám.
54:51
Kramelova střela mířila spíše na boční síťku, ale Janík raději vyrazil rukou míček bezpečně mimo.
53:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Vojtěch Strnad (8:4).
53:53
Beran si naběhl před Janíka z druhé vlny a překonává z dorážky Janíka.
52:30
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Radim Ivan (8:3).
52:30
Ivan zpoza branky prostrčil míček na Chvastka před bránu a ten prostřelil Nockina.
51:52
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Tomáš Daniš (7:3).
51:52
Daniš na mantinelu zachoval chladnou hlavu, našel cestičku pro křižnou přihrávku na Horáka a ten prostřelil přesouvajícího se Nockina.
49:50
Tyč zazvonila po střele Horáka, Daniš chtěl sice dorážet, ale míček už měl v moci Nockin.
48:15
Hosté dost aktivně napadají domácí rozehrávku.
47:27
Teď Daniš opět míjí ve vlyožené šanci.
46:50
Domácí se dostali pod tlak v rozehrávce, ale situaci nakonec zvládli.
45:57
Domácí hrají v plném počtu.
45:22
Střelu Petra Němečka od poloviny Janík zachytil pod nohou.
44:49
Teď Čáp mimo a u míčku domácí.
44:34
Míček skončil u Čápa číhajícího před Janíkem. Ten míček cyhtil a Čáp ho fauloval.
43:57
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
43:57
Na druhé straně vyloučen Ivan a hosté mají přesilovku.
43:28
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (6:3).
43:28
Využívají ji, Skácel od velkého brnakoviště našel křižnou přihrávkou Daniše na druhé straně a ten prolomil svou dnešní smůlu a proměňuje.
43:00
Signalizována výhoda pro domácí, ti jsouu v 6.
42:04
Chvastkovu střleu z otočky tečoval mimo Zadák.
40:53
Taková šance se neodmítá, Špalek může být hodně zklamaný, že neproměnil.
40:00
40:00
Počet střel na branku v druhé třetině: Petrovice 10, Čelákovice 6.
40:00
39:33
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Petr Kašpar (5:3).
39:33
Trošku se štestíčkem, ale přece jen, i přes prostesty hostů, domácí zvyšují na rzodíl dvou branek.
39:10
Daniš dnes nehraje špatně, ale v klíčových chvílích se mu nedaří a opět míjí míček ve vyložené šanci.
38:24
Chvastek s Michalíkem pěkně kombinovali, ale s backhendovou střelou Michalíka si Nockin bez problémů poradil.
36:11
Domácí si zbytečně zatápějí ztrátami míčku na středu hřiště.
35:21
Oba týmy jsou v 5.
33:21
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:21
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
33:21
Týmy si proti sobě zahrají ve 4.
32:39
Strnad nejdříve netrefil míček při odkryté brance, kam ho stačilo doťukonut a poté mířil z další šance mimo.
30:30
Chvastek se dostal do úniku po přihrávce od Ivana, trefuje spojnici branky.
29:47
Jakubcovu střelu blokuje Sedlák.
27:53
Michalík teď Skácela po přihrávce Chvastka nenapodobil a míjí.
27:00
Daniš trefuje boční síťku.
25:54
Kubíkovu střelu do odkryté branky zblokoval skvěle Michalík.
25:01
Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil Jakub Čáp.
25:01
Na nájezd se do branky domácích postavil Ciompa a Čápa vychytal.
24:40
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Dominik Chvastek (4:3).
24:40
Chvastek si sice s míčkem počínal jak s horkým bramborem, ale dokázal ho prohodit na Skácela, který ze vzduchu propálil Nockina. Domácí opět ve vedení.
23:39
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek bez asistence (3:3).
23:39
Po ztrátě míčku na polovině hostů ho zpět vybojoval Chvastek a z individuální akce srovnává.
22:57
Doutnáč mimo.
21:02
Střelu Ivana po volném úderu Nockin vyráží ramenem
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 8, Čelákovice 10.
20:00
18:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč bez asistence (2:3).
18:04
Vedení zpátky na stranu hostů vrací Doutnáč, který využil ztráty Mrkvy na polovině a v úniku překonal Janíka.
16:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Zeman, asistoval Petr Němeček (2:2).
16:18
Srovnává dobíhající Zeman, který překonal sedícího Janíka střelou nestřelou, každopádně míček přes Janíka zaplachtil do branky.
15:18
Kramelovu pěknou střelu Janík vyráží.
13:20
Volný úder z hrnice domácího brankoviště po malé domů.
11:59
Janík vyslal výhozem Kašpara do úniku, ale ten už byl blízko Nockina a nadzvedl míček jen do jeho náruče.
09:44
Na druhé straně nevyužívá šanci osamocený Novotný a míjí.
09:26
I střelu Ivana Nockin vyráží a vzápětí míček chytá.
08:23
Stejně tak střleu Daniše z úhlu.
07:49
Tvrdou střelu Kašpara Nockin vyráží.
05:27
Chyba Gabzdyla na polovině, naštěstí pro domácí Kubík situaci nevyužil a vystřelil mimo.
04:16
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Kašpar (2:1).
04:16
Z protiútoku se domácí dostávají do vedení, Daniš dostal před brankou přihrávku od Kašpara a překonal Nockina.
03:56
Špalek je při chuti, teď mu sice míček nejdříve sjel, ale pak vystřelil na druhý pokus, blokoval Mrkva.
02:41
02:41
Rychlá odpověď domácí z hole Chvastka.
02:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Petr Němeček (0:1).
02:15
Špalek otevírá skóre zápasu.
01:11
Chvastkova střela po krosu od SKácela zblokována mimo.