2:4
3:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Sokol Písek 8:5
8. Zdeněk Hromádka, 8. Jakub Jindra, 13. Jan Pech, 16. Jakub Píša, 19. Jakub Píša, 31. Vít Hovorka, 36. Jakub Jindra, 41. Jaromír Žák - 19. Daniel Špírek, 23. Daniel Kučera, 28. Tomáš Biskup, 28. Tomáš Dionýz, 38. Daniel Kučera; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 2:2 + Daniel Špírek ČK1 + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Chalupa ? - Vojtěch Duchoslav ?; po třetinách: 3:0, 2:4, 3:1;
45:00
44:43
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FBC Sokol Písek do konce utkání.
44:43
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FBC Sokol Písek na 5 minut za hrubost.
44:31
Vyloučen hráč Jiří Šustr družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:31
Vyloučen hráč Tomáš Biskup družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
42:02
Vyloučen hráč Michael Kučera družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za zdržování hry.
40:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Jan Pech (8:5).
37:44
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Daniel Kučera, asistoval Daniel Špírek (7:5).
35:20
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Filip Šimek (7:4).
30:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vít Hovorka, asistoval Jakub Jindra (6:4).
30:00
30:00
27:30
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Tomáš Dionýz bez asistence (5:4).
27:17
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Tomáš Biskup, asistoval Filip Trkovský (5:3).
22:01
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Daniel Kučera, asistoval Tomáš Biskup (5:2).
18:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Jakub Jindra (5:1).
18:26
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Michael Kučera (4:1).
15:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Aleš Möhwald (4:0).
15:00
15:00
12:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Pech, asistoval Vojtěch Mach (3:0).
07:54
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Jakub Píša (2:0).
07:06
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka, asistoval Jan Šimic (1:0).
04:07
Vyloučen hráč Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Písek:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Matěj Chalupa; hráči v poli: Jiří Šustr, Vít Hovorka, Jakub Jindra, Jakub Píša, Filip Šimek