0:2
2:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FBC ZŠ Uničov 2:9
39. Filip Šubert, 40. Šimon Soukup - 5. Adam Čundrle, 11. Jan Zedník, 12. Adam Caletka, 15. Adam Čundrle, 24. David Šebesta, 30. Zdeněk Marčon, 33. David Šebesta, 41. Jakub Zámečník, 44. Michal Dohnal; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Ivo Sikora ? - Jan Hublar ?; po třetinách: 0:4, 0:2, 2:3;
45:00
43:39
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal bez asistence (2:9).
41:03
Dohnalova tragická koncovka se opět potvrdila. Míček do prázdné branky umístil směrem k basketbalovému koši.
40:43
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Lukáš Chuděj (2:8).
39:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Šimon Soukup, asistoval Jakub Mikulok (2:7).
38:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Filip Šubert, asistoval Jakub Mikulok (1:7).
38:02
Trochu vzruchu na uničovském dvorečku, ale bez branky.
37:37
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B neproměnil Šimon Soukup.
37:16
Vyloučen hráč Zdeněk Marčon družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra na zemi.
36:06
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
33:22
Vyloučen hráč David Šebesta družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
32:43
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil David Šebesta, asistoval Adam Caletka (0:7).
30:00
30:00
29:33
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Adam Čundrle (0:6).
23:50
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil David Šebesta, asistoval Michal Dohnal (0:5).
21:32
Čundrleho oči spatřily Dohnala, ovšem jeho dorážku gólman soupeře skvěle vyrazil svými betony.
19:20
Tyčka zní na naší straně.
17:56
Chudějovu teč vystihnul hostující gólman,
15:52
Ostrava u domácích, ale míček letí mimo naši klec.
15:00
15:00
14:47
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle bez asistence (0:4).
14:47
Hublar v brance chytá tutovku, míček se bere Čundrle, který se rozbíhá a v závěru svého sprintu neomylně zakončuje do levého horního růžku.
12:18
Chybu Mirgu napravuje Hublar svýma nohama.
11:34
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Caletka, asistoval Martin Ostravský (0:3).
10:29
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jan Zedník bez asistence (0:2).
10:29
Zedník využil přesilovou hru díky, tomu, že se mu první střela nepovedla a následný bekhend už umístil nad padajícího brankáře Ostravy.
09:26
Vyloučen hráč Šimon Soukup družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
08:56
Zedník vyrazil na zteč, ale narazil na zeď obránců soupeře.
08:21
Prozatím poklidné utkání v nepříliš vysokém tempu.
07:23
Šebesta v tutové šanci poslal míček příliš vysoko.
04:27
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle, asistoval Michal Dohnal (0:1).
00:01
Dohrávka 2. ligy juniorů byla zahájena.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Vojtěch Blana.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Daniel Zmrzlý, Zdeněk Marčon, Adam Čundrle, Martin Ostravský, Michal Dohnal
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Filip Šubert, Šimon Soukup, Petr Vítovec, Ondřej Murín, Michal Šubert