2:0
2:3
- : -

FA Č. Budějovice U23 - FBC Došwich Milevsko B 5:6
2. Jakub Talíř, 21. Martin Řehout, 30. Tomáš Holický, 38. Martin Řehout, 39. Martin Řehout - 2. Jiří Kolář, 4. Jaromír Hrůza, 14. Jaromír Hrůza, 32. Tomáš Alexa, 34. Václav Hejpetr, 43. Jiří Kolář; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Vališ ? - Vladimír Šimák ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 2:3;
45:00
44:59
A máme tady konec! Domácí zvládli vyhrocený závěr a připisují si důležité body! Díky, že jste s námi zápas sledovali! Mějte se.
44:48
Vyloučen hráč Tomáš Holický družstva FA Č. Budějovice U23 na 2 minuty za sekání.
44:00
Dnešní utkání sleduje 25 diváků. DĚKUJEME!
42:19
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Jiří Kolář, asistoval Martin Sedlák (5:6).
42:19
Klička ala Granlund a domácí jdou k radosti všech v hale do vedení!
41:50
Jaromír Hrůza střela.. no to byla hrůza.
38:49
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Martin Řehout bez asistence (5:5).
38:49
A bohužel je to další branka v síti domácích. Máme srovnáno. Atmosféra houstne.
37:13
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Martin Řehout, asistoval Jakub Talíř (4:5).
37:13
A přesilovka je zužitkována. Bomba Řehouta a je to už pouze o gól.:
36:24
Timeout FA Č. Budějovice U23
36:24
Vyloučen hráč Martin Sedlák družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za sekání.
35:46
Hosté mačkají domácí v početní výhodě, Šimák je ale bezchybný!
35:27
Vyloučen hráč Jiří Kolář družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:12
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Václav Hejpetr bez asistence (3:5).
33:12
A domácí utíkají na začátku třetí periody do dvoubrankového vedení. Diváci jásají!
31:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Tomáš Alexa, asistoval Vojtěch Štván (3:4).
30:01
Do poslední třetiny jdeme za vyrovnaného stavu. Bude to boj!
30:00
30:00
29:57
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Tomáš Holický, asistoval Tomáš Kalina (3:3).
26:34
Bouška netrefuje poloodkrytou branku soupeře. Zřejmě ztratil motivaci, jelikož přítelkyně odešla.
25:27
Další tyčka domácích a byl to opět aktivní Jašin. Opravdu ten hattrick chce!
22:35
Klobou dolů před týmem z Českých Budějovic. V osmi hráčích zatím drží krok se soupeři krok.
21:09
Další zlomená hokejka od Štvána, ale tentokrát soupeřky.
20:37
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Martin Řehout, asistoval Tomáš Holický (2:3).
19:48
Po tvrdém souboji spadla Kaštánkovi čelenka, nevadí hodil ji do kalhot a jede se dál.
18:57
Další monster save, tentokrát od Vališe.
17:47
Alexa střílel z pravé strany. Bohužel jenom k pravému rohu.
16:10
Bouška se natlačil před branku do šance, ten kluk se hodně snaží. Ještě aby ne, na tribuně na něj kouká jeho přítelkyně.
15:38
A zvoní tyč po střele legendy Staňka.
15:00
15:00
Máme za sebou první dějství Zatím je to jasná dominance domácích a také to odpovídá skóre. Uvidíme co si na další dvě části připravují hosté. Buďte s námi i nadále!
15:00
13:59
A máme tu další branku domácích a opět je to Jaromír Hrůza alias Jašin. Tomu klukovi to dneska lepí, výborná posila a záskok za tahouna Procházku.
13:58
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Jaromír Hrůza, asistoval David Staněk (1:3).
13:44
Monster save by Vladimír Šimák.
11:53
V hale to zabručelo, špatné trávení časoměřiče Volfa.
11:26
Vyloučen hráč Anna Tušlová družstva FA Č. Budějovice U23 na 2 minuty za špatné střídání.
10:35
Loket ve tváři Dvořáka, celá hala na nohou. Diváci si žádají vyloučení.
10:11
Dvořák obejmul hostující Kašparovou. Myslím si, že to tam zajiskřilo.
09:22
Souboj kapitánů končí vítězně pro hostujícího Holického, rozehrávka pro hosty.
08:19
A zvoní tyč po krásném průniku Dvořáka, kluk má dneska pech.
07:21
Tak toto je opravdu smolné.. Ve tvrdém souboji za brankou přelámal svoji hru hůl značky Exel obr z obrany Vojta Štván alias DŽ.
05:25
Vyloučen hráč Aleš Dostál družstva FA Č. Budějovice U23 na 2 minuty za sekání.
04:09
A opět Alexa za mantinelem, tráví tam více času než na hřišti.
03:26
03:26
Tak toto byla opravdu lahůdka. Dvojice Staněk - Hrůza ukázala svůj um a je z toho krásný gól. Jen tak dále pánové!
03:10
Milevský RAMBO Jirka Kolář prošel obranou, jak nůž máslem. Bohužel spoluhráči nepochopili jeho úmysl.
02:47
Po tvrdém hitu končí za mantinelem Alexa, který to ale trochu přihrál.
01:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Jiří Kolář bez asistence (1:1).
01:51
To máme panečku přestřelku. Za necelé dvě minuty jsme mohli vidět už dva pěkné góly.
01:26
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Jakub Talíř, asistoval Martin Řehout (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko B:
00:00
Line-up domácích FA Č. Budějovice U23:
00:00
Vítejte u dnešního druhého zápasu, ve kterém naši muži narazí v další dohrávce na FA České Budějovice U23.