4:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 11:1
2. Markéta Šrámková, 3. Veronika Slaninová, 11. Bára Gaďourková, 17. Veronika Cibulková, 18. Jana Hrčková, 20. Jana Hrčková, 22. Natálie Porčová, 28. Tereza Oujezdská, 29. Natálie Porčová, 31. Tereza Oujezdská, 33. Sandra Segeťová - 26. Pavla Stiborská; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Dvořáková ? - Vendula Klimešová ?; po třetinách: 3:0, 4:0, 4:1;
36:00
34:41
Vyloučen hráč Bára Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
32:09
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Sandra Segeťová, asistoval Tereza Oujezdská (11:1).
30:15
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tereza Oujezdská, asistoval Lenka Dvořáková (10:1).
28:11
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Natálie Porčová, asistoval Veronika Cibulková (9:1).
27:06
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tereza Oujezdská z trestného střílení (8:1).
25:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Pavla Stiborská bez asistence (7:1).
24:00
24:00
21:10
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Natálie Porčová, asistoval Tereza Oujezdská (7:0).
19:53
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jana Hrčková bez asistence (6:0).
17:29
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jana Hrčková, asistoval Veronika Slaninová (5:0).
16:44
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Veronika Cibulková, asistoval Tereza Oujezdská (4:0).
12:00
12:00
10:16
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Bára Gaďourková, asistoval Natálie Porčová (3:0).
09:07
Vyloučen hráč Markéta Šrámková družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
02:06
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Veronika Slaninová, asistoval Markéta Šrámková (2:0).
01:50
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Markéta Šrámková, asistoval Veronika Slaninová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA:
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Lenka Dvořáková; hráči v poli: Jana Hrčková, Veronika Slaninová, Alena Šustová, Markéta Šrámková, Darina Axmannová