4:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - SKP Nový Jičín - FBK Frenštát 11:1
3. Veronika Slaninová, 5. Markéta Šrámková, 7. Markéta Šrámková, 9. Markéta Šrámková, 18. Veronika Slaninová, 19. Veronika Slaninová, 24. Bára Gaďourková, 30. Markéta Šrámková, 31. Tereza Oujezdská, 33. Markéta Šrámková, 35. Tereza Oujezdská - 33. Karin Kozová; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Dvořáková ? - Ivana Řezníčková ?; po třetinách: 4:0, 3:0, 4:1;
36:00
34:43
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tereza Oujezdská, asistoval Sandra Segeťová (11:1).
32:36
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Markéta Šrámková, asistoval Veronika Slaninová (10:1).
32:19
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Karin Kozová, asistoval Ivana Holišová (9:1).
30:52
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tereza Oujezdská, asistoval Darina Axmannová (9:0).
29:29
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Markéta Šrámková, asistoval Jana Hrčková (8:0).
24:00
24:00
23:59
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Bára Gaďourková bez asistence (7:0).
19:26
Vyloučen hráč Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:19
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Veronika Slaninová, asistoval Alena Šustová (6:0).
17:00
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Veronika Slaninová, asistoval Darina Axmannová (5:0).
14:08
Vyloučen hráč Bára Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
08:32
06:26
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Markéta Šrámková, asistoval Alena Šustová (3:0).
04:25
02:26
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Veronika Slaninová, asistoval Sandra Segeťová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů SKP Nový Jičín - FBK Frenštát:
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Lenka Dvořáková; hráči v poli: Alena Šustová, Darina Axmannová, Veronika Slaninová, Markéta Šrámková, Jana Hrčková