0:5
- : -
FBC Přerov

Fbc Excalibur Šternberk - FBC Přerov 1:7
2. Jan Večerka - 9. Ondřej Kowalik, 27. Michal Hrabica, 38. Ondřej Kowalik, 40. Ondřej Kowalik, 42. Michal Hrabica, 44. Michal Bělaška, 45. Ondřej Kowalik; rozhodčí: Václav Killar - Radim Klimecký; vyloučení: 5:2 + Marek Mitaš OS; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Vorálek ? - Václav Raška ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:5;
45:00
44:50
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Marek Mitaš (1:7).
44:50
Vyloučen hráč Marek Mitaš družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
44:50
Vyloučen hráč Marek Mitaš družstva FBC Přerov - osobní trest.
43:57
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Maxim Šefčík (1:6).
42:14
Vyloučen hráč Miroslav Školut družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
41:30
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Maxim Šefčík (1:5).
39:51
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Martin Filka (1:4).
37:53
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Ondřej Foldyna (1:3).
30:00
30:00
26:39
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Michal Bělaška (1:2).
21:57
Vyloučen hráč Matěj Kořenek družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
17:32
Vyloučen hráč Jan Večerka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
15:15
Vyloučen hráč Jindřich Novák družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:00
15:00
13:56
Vyloučen hráč Marek Mitaš družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
08:11
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Matěj Ševčík (1:1).
06:20
Vyloučen hráč Lukáš Grégr družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
01:56
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Martin Filka, Matěj Ševčík, Milan Otevřel, Filip Brauner, Jakub Zdráhal