3:1
0:1
- : -

1. MVIL Ostrava - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B 3:3
19. Tomáš Nečesaný, 25. Jan Lacina, 30. Jan Kratochvil - 5. Jan Kratochvil, 20. Jakub Mikulok, 38. Jakub Mikulok; rozhodčí: Václav Killar - Radim Klimecký; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vít Mazurek ? - Vít Lukáč ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 0:1;
45:00
39:14
Vyloučen hráč Ondřej Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
37:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Ondřej Murín (3:3).
33:37
Vyloučen hráč Tomáš Magera družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:37
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil bez asistence (3:2).
28:36
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za hrubost.
26:59
Vyloučen hráč Martin Adámek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
24:57
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina, asistoval Jan Kratochvil (2:2).
22:49
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:38
18:07
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Nečesaný, asistoval Jan Lacina (1:1).
15:00
15:00
04:28
Vlastní branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil (0:1).
03:40
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Vojtěch Žalud, Filip Šubert, Jakub Mikulok, Michal Šubert, Dalibor Baláš
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Vít Mazurek; hráči v poli: Jan Lacina, Tomáš Nečesaný, Jan Kratochvil, Matěj Sokol, Jakub Mechel