1:1
- : -
FBC Letka

FBC Letka - FBC "BARBARIENS" H. Životice 3:3
1. Tobiáš Prasek, 11. Tobiáš Plaček, 28. Ondřej Ausficer - 10. David Stiburek, 12. Michal Kubiena, 25. Lukáš Hrstka; rozhodčí: Petr Molek - Radek Černý; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Malohlava ? - Radim Mikunda ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:1;
36:00
34:59
Timeout FBC "BARBARIENS" H. Životice
33:34
Timeout FBC Letka
28:42
Vyloučen hráč Jakub Žitník družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za hrubost.
27:53
Branku družstva FBC Letka vstřelil Ondřej Ausficer, asistoval Tobiáš Plaček (3:3).
27:04
Vyloučen hráč Patrik Vybíralík družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za blokování hokejky.
24:58
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Lukáš Hrstka, asistoval Jan Vaněk (2:3).
24:00
24:00
12:28
Vyloučen hráč Tobiáš Werner družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:34
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Michal Kubiena, asistoval David Stiburek (2:2).
10:46
Branku družstva FBC Letka vstřelil Tobiáš Plaček, asistoval Ondřej Ausficer (2:1).
09:37
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil David Stiburek, asistoval Martin Hýnar (1:1).
04:31
Vyloučen hráč Filip Birtek družstva FBC Letka na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:26
00:16
Branku družstva FBC Letka vstřelil Tobiáš Prasek, asistoval Martin Döhner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Molek a Radek Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC "BARBARIENS" H. Životice: brankář: Radim Mikunda; hráči v poli: Jan Lachký, Martin Hýnar, Jan Vaněk, Lukáš Hrstka, Patrik Vybíralík