1:1
0:2
- : -

Florbal Holešov - 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B 1:5
17. Michal Florián - 9. Ondřej Miklas, 10. Martin Svoboda, 14. Roman Švancer, 35. Petr Tomeček, 36. Aleš Orálek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Piško; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Stoklásek ? - Jan Maceček ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:2;
36:00
Komentář kapitána domácích: Soupeři byli lepší, chtěli jsme do odvety lepší výsledek než 5:1 a zabojujeme v dalším zápase.
36:00
Komentář vedoucího hostů (dnešního oslavence): Na to, co umíme a na to, jak nervózní výkon jsme předvedli je pro nás výsledek příznivý. Roman Sladký děkuje Hanzesce za půjčení šroubováku.
36:00
35:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Aleš Orálek, asistoval Tomáš Svoboda (1:5).
34:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Petr Tomeček, asistoval Jaromír Veselý (1:4).
26:46
Vyloučen hráč Ondřej Miklas družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
20:47
Vyloučen hráč Roman Švancer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání.
16:10
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Michal Florián, asistoval Václav Nuhlíček (1:3).
14:40
Vyloučen hráč František Šimoňuk družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování hokejky.
13:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Roman Švancer, asistoval Martin Trojan (0:3).
12:00
12:00
09:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Martin Svoboda bez asistence (0:2).
08:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Ondřej Miklas, asistoval Petr Tomeček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B: brankář: Jan Maceček; hráči v poli: Martin Svoboda, Roman Švancer, Roman Sladký, Daniel Miczek, Miroslav Holenka
00:00
Line-up domácích Florbal Holešov: brankář: Petr Stoklásek; hráči v poli: František Šimoňuk, Libor Nesvadba, Milan Šubín, Jan Štětkář, Michal Florián