0:1
3:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FORZA Tatran 3:2
27. David Dziuba, 30. David Dziuba, 35. Dalibor Foldyna - 2. Martin Kostiha, 18. Martin Kostiha; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Piško; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Roman Ciompa ? - Milan Karšňák ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:0;
36:00
Komentář vedoucího hostů: Gratulujeme soupeři k vítěství těšíme na semifinále. Cílem bylo aby se nikdo nezranil a to se nám povedlo.
36:00
Komentář vedoucího domácích: Poslední vítězství v sezoně nad Tatranem se počítá.
36:00
34:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dalibor Foldyna, asistoval Rolf Franke (3:2).
29:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil David Dziuba, asistoval Jiří Kameník (2:2).
26:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil David Dziuba, asistoval Pavel Slavík (1:2).
24:00
24:00
21:00
Vyloučen hráč David Růna družstva FORZA Tatran na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:22
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Juraj Šádek (0:2).
12:00
12:00
01:35
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Petr Ďarmek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Milan Karšňák; hráči v poli: Marek Dvořák, Vladimír Fuchs, Juraj Šádek, Lukáš Zeman, Martin Kostiha
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Dalibor Foldyna, Rolf Franke, Zdeněk Malík, Tomáš Daniš, Otto Kubiš