3:2
0:2
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - Florbalová akademie MB 3:6
16. Marek Hrabec, 18. Pavel Tesař, 24. Vladimír Grochal - 5. Michal Vlk, 11. Aleš Tůma, 21. Lukáš Studený, 21. Jiří Bouška, 30. Viktor Hostinský, 35. Aleš Tůma; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Piško; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Vladimír Černín ? - Jakub Koráb ?; po třetinách: 0:2, 3:2, 0:2;
36:00
Komentář vedoucích domácích: Nedařilo se nám, Bez komentáře
36:00
Komentář kapitána hostů: Nasedáme na rekola a s dobrým pocitem odjíždíme objevovat krásy večerní deštivé Ostravy. Valtr Studený má bouli, kdyby jste nevěděli. My vám ty medaile přivezeme. Byli to hezké zápasy, děkujeme soupeřům a divákům a u toho bych skončil.
36:00
34:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Viktor Hostinský (3:6).
33:37
Vyloučen hráč Michal Pavela družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hra na zemi.
32:18
Vyloučen hráč Jiří Bouška družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
29:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktor Hostinský, asistoval Aleš Tůma (3:5).
24:00
24:00
23:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal, asistoval Lukáš Petřík (3:4).
20:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Bouška bez asistence (2:4).
20:20
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lukáš Studený, asistoval Viktor Hostinský (2:3).
17:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Pavel Tesař, asistoval Martin Both (2:2).
15:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Marek Hrabec, asistoval Vladimír Černín (1:2).
12:30
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B neproměnil Jakub Kučera.
12:00
12:00
10:59
10:21
Vyloučen hráč Jakub Kučera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
08:21
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B neproměnil Vladimír Grochal.
06:12
04:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Vlk, asistoval Viktor Hostinský (0:1).
04:12
Vyloučen hráč Pavel Tesař družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
04:12
Vyloučen hráč Jakub Kučera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Roman Švapík; hráči v poli: Aleš Tůma, Štěpán Jirounek, Viktor Hostinský, Michal Vlk, Lukáš Studený
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA B: brankář: Vladimír Černín; hráči v poli: Jakub Kučera, Filip Kapolka, Martin Both, Vladimír Grochal, Lukáš Petřík