3:1
2:1
- : -

FBŠ Hattrick Brno - Florbal Ústí 7:2
2. Lukáš Koutník, 6. Lukáš Koutník, 14. Tomáš Pavelka, 19. Pavel Blažejovský, 24. Pavel Blažejovský, 30. Petr Komoň, 31. Pavel Nespěšný - 20. Martin Zoul, 36. Radek Ševela; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Michal Jansa ? - Petr Špičák ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:1;
36:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí ve zbytku turnaje
36:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za hru. Zvítězili jsme díky týmové hře
36:00
35:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Ševela, asistoval Martin Zoul (7:2).
34:18
Vyloučen hráč Libor Schneider družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
32:01
Vyloučen hráč Tomáš Pavelka družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
30:47
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Nespěšný, asistoval Libor Schneider (7:1).
29:48
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Petr Komoň, asistoval Martin Bolf (6:1).
26:45
Vyloučen hráč Petr Lenc družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky.
24:00
24:00
23:50
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Blažejovský, asistoval Lukáš Koutník (5:1).
19:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Zoul, asistoval Milan Kumai (4:1).
18:49
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Blažejovský, asistoval Pavel Nespěšný (4:0).
17:18
Vyloučen hráč Marek Vojta družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
16:56
Timeout Florbal Ústí
13:12
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Pavelka bez asistence (3:0).
12:00
12:00
05:34
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Lukáš Koutník, asistoval Pavel Blažejovský (2:0).
01:09
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Lukáš Koutník, asistoval Pavel Nespěšný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Petr Špičák; hráči v poli: Milan Kumai, Petr Lenc, Václav Bečvář, Petr Kopta, Petr Kašpar
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: Michal Jansa; hráči v poli: Pavel Koblasa, Aleš Jakůbek, Pavel Blažejovský, Martin Bolf, Petr Komoň