2:0
1:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B - Florbal Holešov 3:1
16. Roman Švancer, 20. Ondřej Miklas, 27. Petr Tomeček - 7. Michal Florián; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Milan Bučko ? - Petr Stoklásek ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:0;
36:00
Komentář kapitána hostů: Do zápasu jsme nastoupili že se pokusíme alespoň o vítězství když už se nám postup vzdálil v prvním utkání. A do půlky zápasu se nám to dařilo, soupeř to podcenil, pak jsme vyhořeli v obraně a pustili jsme soupeře do brejku, které využil. Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k postupu.
36:00
Komentář vedoucího domácích: Zápas a půl nám trvalo, než jsme přišli na to, co chceme hrát. Teda přišli jsme na to už asi po deseti minutách prvního zápasu ale až teď ke konci jsme to začali aspoň trochu hrát. Jsme rádi, že se na kluzišti před levou brankou nikdo nezabil. Díky soupeři za to, že nás prověřil před zítřejšími zápasy o všechno.
36:00
29:37
Vyloučen hráč Robert Doležal družstva Florbal Holešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Petr Tomeček, asistoval Ondřej Miklas (3:1).
24:00
24:00
19:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Ondřej Miklas, asistoval Jaromír Veselý (2:1).
15:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Roman Švancer, asistoval Tomáš Svoboda (1:1).
12:00
12:00
09:41
Vyloučen hráč Roman Švancer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za hra rukou.
06:42
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Michal Florián, asistoval František Šimoňuk (0:1).
06:01
Vyloučen hráč Ondřej Miklas družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za špatné střídání.