0:0
1:5
- : -

Fbc Orel Nové Město na Moravě - Sabots Jihlava 4:6
4. Tomáš Mrázek, 10. Filip Chalupa, 15. Jan Svoboda, 34. František Košík - 2. Petr Vítek, 32. Vladimír Brož, 32. David Prášek, 33. Robert Hruška, 35. David Wasserbauer, 36. Vratislav Sychra; rozhodčí: Jiří Kučera - Petr Kadlec; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Šenkýř ? - Lukáš Brabec ?; po třetinách: 3:1, 0:0, 1:5;
45:00
41:25
Vyloučen hráč Jiří Lukášek družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za špatné střídání.
35:08
Timeout Fbc Orel Nové Město na Moravě
35:08
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Vratislav Sychra, asistoval David Rauscher (4:6).
34:36
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil David Wasserbauer, asistoval David Prášek (4:5).
33:50
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil František Košík bez asistence (4:4).
32:01
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Robert Hruška z trestného střílení (3:4).
31:38
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil David Prášek, asistoval Vladimír Brož (3:3).
31:03
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Vladimír Brož, asistoval David Prášek (3:2).
30:00
30:00
29:17
Vyloučen hráč Martin Hrdlička družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za blokování hokejky.
21:53
Vyloučen hráč Jan Kosina družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:00
15:00
14:31
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Jan Svoboda, asistoval František Košík (3:1).
09:57
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Filip Chalupa, asistoval František Košík (2:1).
03:28
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Tomáš Mrázek, asistoval Martin Hrdlička (1:1).
01:33
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Petr Vítek, asistoval Miroslav Jelínek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů Sabots Jihlava:
00:00
Line-up domácích Fbc Orel Nové Město na Moravě: brankář: Petr Šenkýř; hráči v poli: Martin Hrdlička, Jiří Dobrovolný, František Košík, Filip Chalupa, Jan Svoboda