2:0
1:6
- : -

Sport Eden Beroun - Panthers Praha B 3:6
11. Jakub Staniek, 12. Štěpán Vorel, 24. Kryštof Kušta - 15. Vojtěch Marek, 16. Vojtěch Marek, 17. Tadeáš Šátek, 18. Jakub Neuberg, 23. Tadeáš Šátek, 25. Jakub Neuberg; rozhodčí: Václav Patera - Šimon Dubský; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Novák ? - Tomáš Brabec ?; po třetinách: 2:0, 1:6;
26:00
25:11
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
24:30
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Neuberg bez asistence (3:6).
23:41
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Kryštof Kušta, asistoval Jakub Staniek (3:5).
22:51
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tadeáš Šátek, asistoval Matyáš Klinka Canales (2:5).
20:04
Vyloučen hráč Tomáš Krupička družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
17:18
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Neuberg, asistoval Tobias Harasim (2:4).
16:07
15:04
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Marek bez asistence (2:2).
14:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Jakub Neuberg (2:1).
13:00
13:00
12:38
Vyloučen hráč Tomáš Krupička družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za bránění ve hře.
11:37
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Štěpán Vorel bez asistence (2:0).
10:34
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jakub Staniek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Tomáš Brabec; hráči v poli: Jan Berka, Tadeáš Šátek, Jakub Neuberg, Matyáš Kopáček, Dominik Novotný
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: David Novák; hráči v poli: Tomáš Bubeník, Dominik Náhlík, Kryštof Kušta, Jakub Staniek, Lukáš Frank