1:2
2:2
- : -

Prague Tigers E - FBC Blue Horses B 6:5
8. Petr Matoušů, 9. Michal Doležal, 10. Dan Gronwaldt, 23. Michal Doležal, 31. Vilém Bodlák, 34. Tomáš Kašpar - 12. Stanislav Prokop, 14. Jiří Polívka, 19. Jiří Polívka, 30. Stanislav Prokop, 36. Jiří Polívka; rozhodčí: Daniel Fišer - Vojtěch Stárek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Kulhánek ? - Václav Liebezeit ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:2;
36:00
35:17
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Jiří Polívka, asistoval Stanislav Prokop (6:5).
33:52
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Tomáš Kašpar bez asistence (6:4).
31:52
Timeout FBC Blue Horses B
30:05
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Vilém Bodlák, asistoval Jiří Čaputa (5:4).
29:24
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Stanislav Prokop bez asistence (4:4).
24:00
24:00
22:41
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Michal Doležal, asistoval Tomáš Kašpar (4:3).
21:27
Vyloučen hráč Petr Matoušů družstva Prague Tigers E na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:45
Vyloučen hráč Jiří Kindl družstva FBC Blue Horses B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:18
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Jiří Polívka bez asistence (3:3).
16:34
Vyloučen hráč Václav Müller družstva FBC Blue Horses B na 2 minuty za bránění ve hře.
13:01
12:00
12:00
11:01
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Stanislav Prokop z trestného střílení (3:1).
09:12
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Dan Gronwaldt, asistoval Michal Doležal (3:0).
08:18
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Michal Doležal bez asistence (2:0).
07:00
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Petr Matoušů, asistoval Dan Gronwaldt (1:0).
03:26
Vyloučen hráč Dan Gronwaldt družstva Prague Tigers E na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Vojtěch Stárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Blue Horses B:
00:00
Line-up domácích Prague Tigers E:
00:00
Všichni v hale se těší, co v dalším zápase předvedou domácí štěňátka značně omezeni marodkou a lenností, ale posíleni hráči z farmy.
00:00
Nevídaná věc, 3. nejlepší nahrávač štěňátek se nedostal ani na soupisku a toto utkání odsedí na pozici zapisovatele.