0:1
2:3
- : -

IBK Kubánský Klan C - ACEMA Sparta Praha C 4:6
5. Ladislav Němeček, 12. Michal Kuruc, 26. Ladislav Němeček, 29. Jan Paulovič - 1. Filip Musil, 10. Filip Musil, 24. Jan Šedý, 28. Jan Šedý, 30. Jan Šedý, 36. Josef Landa; rozhodčí: Petr Herman - Jakub Kabourek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Janeček ? - Jiří Weiss ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:3;
36:00
35:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Josef Landa, asistoval Tadeáš Herzog (4:6).
32:49
Timeout ACEMA Sparta Praha C
29:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jan Šedý, asistoval Tomáš Pliska (4:5).
28:01
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Jan Paulovič, asistoval David Haring (4:4).
27:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jan Šedý, asistoval Jan Skála (3:4).
25:37
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Ladislav Němeček, asistoval Michal Kuruc (3:3).
24:00
24:00
23:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jan Šedý, asistoval Michal Ryšavý (2:3).
12:00
12:00
11:50
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Michal Kuruc, asistoval Jan Paulovič (2:2).
09:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Jiří Krejča (1:2).
07:43
Vyloučen hráč Jan Paulovič družstva IBK Kubánský Klan C na 2 minuty za bránění ve hře.
04:55
00:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Tadeáš Herzog (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jakub Kabourek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C: brankář: Jiří Weiss; hráči v poli: Jiří Krejča, Josef Landa, Jakub Svoboda, Filip Musil, Tadeáš Herzog