2:7
- : -
IBK Tajula

IBK Tajula - TJ Lokomotiva Rakovník A 6:12
3. Martin Janský, 14. Svatopluk Hybš, 15. Svatopluk Hybš, 23. Svatopluk Hybš, 28. Josef Kostelecký, 35. Martin Janský - 8. Vít Němeček, 12. Jakub Kochánek, 15. Zdeněk Tomek, 20. Vít Němeček, 23. Václav Vlk, 25. Ondřej Fišer, 25. Jakub Koláček, 29. Jakub Koláček, 33. Lukáš Pyskatý, 34. Ondřej Fišer, 36. Ondřej Fišer, 36. Petr Ježek; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Kamil Vodička ? - Dominik Hůla ?; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:7;
36:00
35:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Petr Ježek, asistoval Václav Vlk (6:12).
35:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Ondřej Fišer, asistoval Jakub Koláček (6:11).
34:04
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Martin Janský, asistoval Svatopluk Hybš (6:10).
33:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Ondřej Fišer, asistoval Václav Vích (5:10).
32:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Lukáš Pyskatý, asistoval Jakub Kochánek (5:9).
30:24
Timeout IBK Tajula
28:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Jakub Koláček, asistoval Václav Vích (5:8).
27:45
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Josef Kostelecký, asistoval Svatopluk Hybš (5:7).
24:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Jakub Koláček, asistoval Ondřej Fišer (4:7).
24:16
Výzva domácího gólmana před započetím třetiny k otočení zápasu přišla po šestnácti vteřinách třetí třetiny takřka v niveč
24:07
24:00
24:00
22:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Václav Vlk, asistoval Lukáš Pyskatý (4:5).
22:33
Ležící střelec gólu vybízí spoluhráče k radosti, ti to neopětují, neb hrají celý zápas bez střídání a nechce se jim přes půlku.
22:32
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Svatopluk Hybš, asistoval Josef Kostelecký (4:4).
19:44
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Vít Němeček, asistoval Zdeněk Tomek (3:4).
14:44
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Svatopluk Hybš, asistoval Martin Janský (3:3).
14:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Zdeněk Tomek, asistoval Ondřej Fišer (2:3).
13:36
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Svatopluk Hybš, asistoval Jakub Menšík (2:2).
12:00
12:00
11:42
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Jakub Kochánek, asistoval Jakub Koláček (1:2).
11:14
Dalekonosný výhoz Lokomotivního gólmana nenašel zamýšleného adresáta
08:43
What a save! Gólman domácích uspěl s robinsonádou proti dobře mířené ráně do levého růžku.
07:33
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Vít Němeček, asistoval Václav Vlk (1:1).
03:53
Hráč hostí si osedlal gólmana, ten ho na oplátku počastoval sprostým slovem údivu.