3:0
0:2
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 4:5p
6. Vítek Plešmíd, 20. Ondřej Rácz, 25. David Trejbal, 26. David Trejbal - 3. Ivo Chvojka, 11. Ivo Chvojka, 32. Jaroslav Macášek, 40. Jaroslav Macášek, 46. Ivo Chvojka; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Pavel Zajíc ?, Jan Hrubín ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:2;

Ukončena trestná střílení.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ivo Chvojka z trestného střílení (4:5).
45:00
39:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Eduard Janča (4:4).
31:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Michal Janča (4:3).
30:00
30:00
28:40
Vyloučen hráč Pavel Zajíc družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:42
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil David Trejbal, asistoval Antonín Spal (4:2).
24:06
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil David Trejbal, asistoval Dušan Valo (3:2).
23:37
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Hrubín družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
21:30
Vyloučen hráč Antonín Spal družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:06
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Vítek Plešmíd (2:2).
15:00
15:00
10:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ivo Chvojka, asistoval Radim Řihaček (1:2).
05:01
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Ondřej Rácz (1:1).
02:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ivo Chvojka, asistoval Josef Světlý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV B:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Antonín Spal, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský, David Trejbal