2:4
3:2
- : -

BLACK ANGELS C CELTIC - FbC Red Dragons Hořovice 11:7
2. Martin Obuškevič, 5. Lukáš Staněk, 7. Jakub Lukavský, 7. Lukáš Staněk, 11. Daniel Pagáč, 12. Daniel Ludvík, 20. Daniel Pagáč, 23. Lukáš Staněk, 34. Daniel Ludvík, 35. Tomáš Lada, 37. Jakub Boček - 6. Ondřej Rácz, 17. Vojtěch Plecitý, 27. Vojtěch Plecitý, 27. Vítek Plešmíd, 29. Vladislav Šust, 31. Vítek Plešmíd, 32. Dušan Valo; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 6:1, 2:4, 3:2;
45:00
44:39
Vyloučen hráč Vítek Plešmíd družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za hrubost.
42:29
Vyloučen hráč Vojtěch Plecitý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za hrubost.
36:12
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
36:12
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Jakub Boček, asistoval Matyáš Pik (11:7).
34:38
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Tomáš Lada, asistoval Matyáš Pik (10:7).
33:11
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Daniel Ludvík bez asistence (9:7).
31:56
Vyloučen hráč Vladislav Šust družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:13
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Vojtěch Plecitý (8:7).
30:50
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd bez asistence (8:6).
30:00
30:00
28:07
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vladislav Šust z trestného střílení (8:5).
26:34
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Vladislav Šust (8:4).
26:23
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Antonín Spal (8:3).
22:38
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tomáš Lada (8:2).
19:53
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Daniel Pagáč, asistoval Daniel Ludvík (7:2).
16:12
15:00
15:00
11:01
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Tomáš Straka (6:1).
10:43
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Daniel Pagáč, asistoval Milan Votrubec (5:1).
06:29
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Matyáš Pik (4:1).
06:08
Vlastní branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Lukavský (3:1).
05:37
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Vladislav Šust (2:1).
04:55
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tomáš Straka (2:0).
01:05
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Martin Obuškevič bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Antonín Spal, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský, Jiří Lizec
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS C CELTIC: brankář: Lukáš Holan; hráči v poli: Matyáš Pik, Jakub Boček, Jakub Zalubil, Tomáš Straka, Martin Obuškevič