2:0
1:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Floorball Club FALCON black 3:2
3. Richard Kellenberger, 6. Jakub Pekárek, 19. Richard Kellenberger - 21. David Klabzuba, 23. Hynek Uvíra; rozhodčí: Tomáš Tóth - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Cvejn ? - Eduard Vacula ?; po třetinách: 2:0, 1:2;
26:00
24:00
poslední 2 minuty zápasu, hra se přelévá oběma směry
22:40
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil Hynek Uvíra bez asistence (3:2).
21:00
do konce utkání zbývá 5 minut, uvídíme, zda se Falcons po vstřelené brance dostanou do zápasu
20:37
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil David Klabzuba, asistoval David Urban (3:1).
18:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval František Urbánek (3:0).
18:16
Vyloučen hráč Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON black na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:30
Falcons se snaží vytvořit si tlak, ale zatím jejich snaha není úspěšná, žádná výraznější šance v druhém poločase zatím k vidění nebyla
05:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pekárek z trestného střílení (2:0).
05:52
Hráč Vinohrad č. 92 má příležitost proměnit samostatný nájezd
02:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval Matyáš Cvejn (1:0).
02:22
Vyloučen hráč Aloe Rojas Blahák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.