1:0
4:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 orange - zucastnise.cz Tatran Střešovice 5:2
5. David Hanzelín, 16. David Hanzelín, 17. Jan Hejsler, 19. David Hanzelín, 25. Prokop Kočař - 18. Vilém Šmídl, 26. Michal Malhocký; rozhodčí: Tomáš Tóth - Petr Bína; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Pecka ? - Adam Draslar ?; po třetinách: 1:0, 4:2;
26:00
25:13
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Michal Malhocký, asistoval Barbora Lovíšková (5:2).
24:13
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Prokop Kočař, asistoval Adam Korbel (5:1).
24:13
a kdo gól nedá, dostane ...
23:30
Tatran se snaží zvrátit vývoj utkání, ale nedaří se mu úspěšně zakončit
21:46
Vyloučen hráč Adam Korbel družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za hrubost.
21:46
Vyloučen hráč Jakub Lisa družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
21:30
Tatran přesilovku nevyužil, a naopak je nadále pod tlakem
19:13
Vyloučen hráč Prokop Kočař družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za sekání.
18:01
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil David Hanzelín bez asistence (4:1).
17:03
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Matěj Krofta (3:1).
16:31
Timeout zucastnise.cz Tatran Střešovice
16:31
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Jan Hejsler, asistoval Matyáš Kronovetr (3:0).
15:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil David Hanzelín, asistoval Jakub Sedliský (2:0).
14:30
druhý poločas začal opět s velkým nasazením, všichni hráči se snaží o maximální důraz ve hře