3:0
3:0
- : -

zucastnise.cz Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno B 6:0
3. Michal Malhocký, 6. Tadeáš Řečínský, 10. Ondřej Kroužek, 18. Šimon Vavroušek, 25. Ondřej Stránský, 25. Daniel Péc; rozhodčí: Tomáš Tóth - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1 + Matěj Ptáček OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Hák ? - Rudolf Michalski ?; po třetinách: 3:0, 3:0;
26:00
24:15
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Daniel Péc bez asistence (6:0).
24:15
dva góly bezprostředně po sobě - druhý z nich Tatran přidává bezprostředně po buly
24:12
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Stránský, asistoval Matěj Čelakovský (5:0).
17:39
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Šimon Vavroušek, asistoval Jakub Lisa (4:0).
09:02
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Kroužek, asistoval Matěj Čelakovský (3:0).
09:02
Vyloučen hráč Matěj Ptáček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování.
09:02
Vyloučen hráč Matěj Ptáček družstva Kanonýři Kladno B - osobní trest.
08:50
Vyloučen hráč Adam Carvan družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
06:30
Tatran má zatím více ze hry, ačkoliv brankář Kladna svůj tým opakovaně podržel, Tatran už vede o 2 branky
05:35
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Tadeáš Řečínský, asistoval Šimon Vavroušek (2:0).
05:15
dobrý zákrok golmana Kanonýrů
02:15
takže po kontrole obou tyček první branka !
02:14
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Michal Malhocký bez asistence (1:0).
02:00
a další tyč pro Tatran. Tak a ještě ty goly
01:30
Tatran trefuje jenom tyčku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Rudolf Michalski; hráči v poli: Vojtěch Ptáček, Matěj Ptáček, Lukáš Spurný, Václav Číhal, Dominik Horák