0:1
1:2
- : -

Kanonýři Kladno B - Wizards DDM Praha 10 orange 1:3
25. Erik Weglarz - 4. Prokop Kočař, 18. Lukáš Tesařík, 26. Prokop Kočař; rozhodčí: Petr Bína - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Vondra ? - Kryštof Pecka ?; po třetinách: 0:1, 1:2;
26:00
25:23
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Prokop Kočař bez asistence (1:3).
25:00
poslední minuta utkání
24:57
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Erik Weglarz bez asistence (1:2).
24:17
Vyloučen hráč Matěj Ptáček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za zdržování hry.
23:31
Timeout Kanonýři Kladno B
23:31
Vyloučen hráč Lukáš Tesařík družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za hra rukou.
18:00
i přes druhou obdrženou branku je golman Kanonýrů jedním z nejlepších hráčů mužstva, Wizards mají nyní jednoznačnou převahu
17:23
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Lukáš Tesařík, asistoval Jan Hejsler (0:2).
15:00
Wizards vytváří tlak, nicméně další gól zatím nepadl, Kanonýři se snaží zahrozit protiútokem
13:00
13:00
08:00
hra se přelévá oběma směry, žádné výrazné šance si ale týmy neutvořily
03:51
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Prokop Kočař, asistoval František Pucherna (0:1).
03:40
golman Kanonýrů několik pěkných zásahů, ale nakonec to nestačilo
02:30
týmy se střídají v držení míče, nelze hovořit o tom, že by měl někdo převahu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Bína a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10 orange:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B: brankář: Jiří Vondra; hráči v poli: Vojtěch Ptáček, Matěj Ptáček, Lukáš Spurný, Erik Weglarz, Dominik Horák
00:00
Mantinely v hale jsou již na svém místě a hráčí obou týmů se rozcvičují. Těšíme se, až to začne !