3:1
1:3
- : -

FbC Barracudas Slaný - PALERMO PŘÍBRAM 5:5
1. Vojtěch Keder, 15. Marek Hlušička, 21. Vojtěch Keder, 22. Adam Jindra, 25. Adam Jindra - 11. Vít Schneider, 24. Vít Schneider, 28. Vít Schneider, 29. Michal Šefrna, 33. Vít Schneider; rozhodčí: Pavel Stuš - Jitka Jedličková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Waldmann ? - Jakub Fiala ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:3;
36:00
32:19
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Schneider, asistoval Vít Kožíšek (5:5).
28:51
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Michal Šefrna, asistoval Jakub Fiala (5:4).
27:25
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Schneider, asistoval David Stejskal (5:3).
24:32
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Adam Jindra, asistoval Jan Klimeš (5:2).
24:00
24:00
23:47
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Schneider, asistoval Michal Šefrna (4:2).
22:09
Vyloučen hráč Marek Schneeberg družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:14
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Adam Jindra, asistoval Vojtěch Keder (4:1).
20:03
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Keder, asistoval Lukáš Chadima (3:1).
14:15
Timeout PALERMO PŘÍBRAM
14:15
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Marek Hlušička, asistoval Lukáš Chadima (2:1).
12:00
12:00
10:49
00:19
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Keder, asistoval Marek Hlušička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Jitka Jedličková.
00:00
00:00
Line-up hostů PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Michal Šefrna, David Stejskal, Vít Kožíšek, Marek Schneeberg, Vít Schneider