0:2
0:7
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - OpenCamps Tatran Střešovice C 0:12
5. Marek Bauer, 7. Marek Bauer, 9. Christopher Nojovič, 13. Marek Bauer, 17. Christopher Nojovič, 25. Marek Benda, 28. Marek Bauer, 31. Jakub Matyáš, 33. Marek Benda, 36. Vojtěch Lánský, 36. Lukáš Petržilka, 36. Petr Jareš; rozhodčí: Pavel Stuš - Jana Vostrá; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Bretschneider ? - Lukáš Tůma ?; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:7;
36:00
35:40
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Petr Jareš, asistoval Jakub Kukla (0:12).
35:31
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Christopher Nojovič (0:11).
35:00
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Vojtěch Lánský, asistoval Christopher Nojovič (0:10).
32:33
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Benda, asistoval Tomáš Matouš (0:9).
32:21
Vyloučen hráč Tomáš Němec družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání.
31:14
Vyloučen hráč Christopher Nojovič družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
30:32
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jakub Matyáš, asistoval Marek Benda (0:8).
27:33
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Bauer, asistoval Christopher Nojovič (0:7).
24:30
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Benda, asistoval Lukáš Petržilka (0:6).
24:00
24:00
16:49
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Christopher Nojovič, asistoval Marek Benda (0:5).
12:40
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Bauer, asistoval Jakub Nejedlý (0:4).
12:00
12:00
08:24
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Christopher Nojovič, asistoval Jakub Nejedlý (0:3).
06:25
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Bauer, asistoval Šimon Hádek (0:2).
04:32
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Bauer, asistoval Tomáš Matouš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Jana Vostrá.
00:00
00:00
Line-up hostů OpenCamps Tatran Střešovice C:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Rakovník: brankář: Dominik Bretschneider; hráči v poli: Tomáš Němec, Patrik Brabec, Petr Ježek, Jan Jiroušek, Petr Urbánek