3:0
2:3
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - TJ Sokol Královské Vinohrady D 5:4
13. Aleš Bambas, 20. Filip Balek, 24. Zdeněk Císař, 27. Aleš Bambas, 31. Zdeněk Císař - 4. Oldřich Pilecký, 27. Tomáš Bárta, 29. Miroslav Šíp, 32. Ľubomír Kohút; rozhodčí: Anna Bejčková - Karel Hencl; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Šimon ? - Robert Šimáček ?, Daniel Stránský ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:3;
36:00
34:03
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady D
34:03
Vyloučen hráč Filip Fišer družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:21
Timeout PALERMO PŘÍBRAM
31:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Ľubomír Kohút, asistoval Lukáš Frydrych (5:4).
30:48
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Zdeněk Císař, asistoval Jiří Ureš (5:3).
28:57
Vyloučen hráč Tomáš Vychodil družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za hrubost.
28:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Miroslav Šíp, asistoval Petr Vavřík (4:3).
28:14
Vyloučen hráč Roman Vršecký družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání.
26:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Tomáš Bárta, asistoval Petr Vavřík (4:2).
26:43
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Bambas bez asistence (4:1).
25:10
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Stránský družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D
24:00
24:00
23:54
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Zdeněk Císař, asistoval Filip Fišer (3:1).
19:24
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Balek, asistoval Jiří Ureš (2:1).
12:42
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Bambas bez asistence (1:1).
12:00
12:00
03:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Oldřich Pilecký, asistoval Jakub Vrzák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Karel Hencl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady D:
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Aleš Těhle, Daniel Schwab, Filip Fišer, Zdeněk Císař, Lukáš Flieger