6:0
- : -
Lisboa 99

Sport Eden Beroun - Lisboa 99 14:3
1. Ondřej Svoboda, 2. Milan Bachan, 4. Josef Kováč, 9. Ondřej Svoboda, 12. Milan Bachan, 14. Milan Bachan, 19. Jan Kosina, 20. Ondřej Svoboda, 25. Jan Resl, 26. Lukáš Leipert, 30. Milan Bachan, 32. Jiří Luňáček, 36. Milan Bachan, 36. Milan Bachan - 7. Petr Votava, 13. Jakub Císař, 24. Petr Votava; rozhodčí: Anna Bejčková - Karel Hencl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Bobok ? - Filip Matoušek ?; po třetinách: 5:1, 3:2, 6:0;
36:00
35:59
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan, asistoval Jiří Luňáček (14:3).
35:38
31:14
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Ondřej Svoboda (12:3).
29:12
25:07
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Lukáš Leipert, asistoval Jan Kosina (10:3).
24:06
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Resl, asistoval Martin Mikáska (9:3).
24:00
24:00
23:12
Branku družstva Lisboa 99 vstřelil Petr Votava, asistoval Jakub Císař (8:3).
22:19
Vyloučen hráč Peter Pfeiffer družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za sekání.
19:25
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Jiří Luňáček (8:2).
18:04
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Kosina, asistoval Lukáš Leipert (7:2).
16:56
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za vražení zády.
13:05
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan, asistoval Ondřej Svoboda (6:2).
12:47
Branku družstva Lisboa 99 vstřelil Jakub Císař bez asistence (5:2).
12:00
12:00
11:38
09:28
Hraje se na jednu bránu, jen Orolín je schopen prověřit obranu Edenu
08:18
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Milan Bachan (4:1).
06:27
Branku družstva Lisboa 99 vstřelil Petr Votava, asistoval Daniel Orolín (3:1).
03:23
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Josef Kováč z trestného střílení (3:0).
01:53
00:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Karel Hencl.
00:00
00:00
Line-up hostů Lisboa 99:
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Tomáš Bobok; hráči v poli: Jan Kosina, Ondřej Svoboda, Jiří Luňáček, Milan Bachan