1:1
3:1
- : -

FbC Engineers - FBC Hamsters Vysočany 5:2
5. Jiří Chrobok, 22. Jiří Chrobok, 33. Ladislav Peleška, 34. Michal Drobík, 35. Tadeáš Zahumenský - 23. Vítězslav Princ, 28. Jakub Kail; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Laňka ? - Michal Tarnaj ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:1;
36:00
34:38
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Tadeáš Zahumenský, asistoval Jiří Chrobok (5:2).
33:29
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Michal Drobík, asistoval Tadeáš Zahumenský (4:2).
32:30
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Ladislav Peleška, asistoval Jan Krug (3:2).
28:27
Vyloučen hráč Jan Hazlbauer družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:18
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jakub Kail, asistoval Tomáš Bulant (2:2).
24:00
24:00
22:15
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Viktor Valouch (2:1).
21:57
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Jiří Chrobok, asistoval Tadeáš Zahumenský (2:0).