3:4
2:2
- : -

EMCO Cholerics - Wizards DDM Praha 10 C 10:8
4. Michal Kadlec, 8. Pavel Uher, 9. Ondřej Popelka, 13. Pavel Uher, 15. Ondřej Popelka, 16. Michal Kadlec, 16. Ondřej Popelka, 23. Michal Kadlec, 31. Ondřej Popelka, 36. Pavel Uher - 3. Jiří Šrámek, 15. Jiří Šrámek, 22. David Bouda, 23. David Bouda, 25. Martin Lazárek, 26. Jiří Šrámek, 44. Jiří Šrámek, 45. Matěj Zdobinský; rozhodčí: Jakub Horyna - Adam Voldřich; vyloučení: 4 + Petr Tomčík OS + Ondřej Krajíček ČK1 + 5:2 + Jiří Šrámek 5 + ČK1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Robert Žižka ? - Ondřej Kudrnáč ?; po třetinách: 5:2, 3:4, 2:2;
44:46
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Michal Povolný (10:8).
44:30
Vyloučen hráč Ondřej Krajíček družstva EMCO Cholerics do konce utkání.
44:30
Vyloučen hráč Ondřej Krajíček družstva EMCO Cholerics na 5 minut za hrubost.
44:30
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 C na 5 minut za hrubost.
44:30
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 C do konce utkání.
43:28
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Vojtěch Mikoláš (10:7).
36:39
Vyloučen hráč Petr Tomčík družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za hrubost.
36:39
Vyloučen hráč Petr Tomčík družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za nesportovní chování.
36:39
Vyloučen hráč Petr Tomčík družstva EMCO Cholerics - osobní trest.
35:07
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher bez asistence (10:6).
30:40
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Popelka, asistoval Michal Kadlec (9:6).
30:00
30:00
26:58
Vyloučen hráč Petr Tomčík družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání.
25:09
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Martin Lazárek (8:6).
24:56
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (8:5).
22:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil David Bouda, asistoval Jindřich Zoth (8:4).
22:10
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec bez asistence (8:3).
21:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil David Bouda, asistoval Jiří Šrámek (7:3).
21:22
Vyloučen hráč Petr Tomčík družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za bránění ve hře.
15:47
Timeout Wizards DDM Praha 10 C
15:47
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Popelka, asistoval Pavel Uher (7:2).
15:41
Vyloučen hráč Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:15
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Ondřej Popelka (6:2).
15:00
15:00
14:04
14:00
12:43
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher, asistoval Ondřej Popelka (4:1).
10:15
Vyloučen hráč Vojtěch Mikoláš družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání.
08:39
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Popelka, asistoval Petr Tomčík (3:1).
07:49
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher z trestného střílení (2:1).
03:01
02:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horyna a Adam Voldřich.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10 C:
00:00
Line-up domácích EMCO Cholerics: brankář: Robert Žižka; hráči v poli: Ondřej Krajíček, Jakub Hajník, Pavel Uher, Michal Kadlec, Ondřej Popelka