0:2
2:2
- : -

Fbk Buldoci GOP Radotín - FBC Kralupy n/V 7:9
2. David Valeš, 5. David Valeš, 7. Marek Střída, 8. Tomáš Košulič, 15. Marek Střída, 31. Tomáš Prokop, 32. Ondřej Karnet - 11. Adam Kozel, 12. Lukáš Carvan, 12. Jakub Procházka, 12. Milan Kocián, 13. Daniel Štefl, 23. Milan Kocián, 23. Kristián Malík, 34. Daniel Štefl, 45. Milan Kocián; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Zdeněk Chamrád 24 - David Kozel 13; po třetinách: 5:5, 0:2, 2:2;
45:00
44:40
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Jakub Procházka (7:9).
44:08
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:40
Timeout Fbk Buldoci GOP Radotín
33:32
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Štefl, asistoval Jakub Manek (7:8).
31:24
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Ondřej Karnet, asistoval Luboš Jindřich (7:7).
30:25
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Tomáš Prokop, asistoval Luboš Jindřich (6:7).
30:00
30:00
22:43
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Lukáš Carvan (5:7).
22:38
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Adam Kozel (5:6).
21:00
Vyloučen hráč Tomáš Košulič družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:18
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Marek Střída, asistoval Luboš Jindřich (5:5).
12:01
11:53
11:47
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka, asistoval Milan Kocián (4:3).
11:31
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Adam Kozel (4:2).
10:14
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Řehák (4:1).
07:02
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Tomáš Košulič, asistoval Josef Liška (4:0).
06:31
Timeout FBC Kralupy n/V
06:31
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Marek Střída bez asistence (3:0).
04:07
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil David Valeš, asistoval Vojtěch Andrle (2:0).
04:07
Vyloučen hráč Tomáš Carvan družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
01:56
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil David Valeš, asistoval Marek Střída (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: David Kozel; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Jakub Procházka, Milan Kocián, Adam Kozel