3:0
2:1
- : -

OLYMP FLORBAL B - Prague Tigers B 6:4
8. Erik Němčík, 23. Erik Němčík, 24. Matěj Hojdar, 26. Jakub Votruba, 38. Patrik Čeliš, 42. Jakub Votruba - 7. Vilém Bodlák, 8. Tomáš Táborský, 12. Tomáš Novotný, 40. Tomáš Novotný; rozhodčí: Jakub Horyna - Adam Voldřich; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Dvořák ? - Alexandr Ščiklin ?; po třetinách: 1:3, 3:0, 2:1;
45:00
41:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jakub Votruba, asistoval Matěj Hojdar (6:4).
39:24
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Vilém Bodlák (5:4).
37:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Jan Šotola (5:3).
32:44
Vyloučen hráč Adam Čížek družstva Prague Tigers B na 2 minuty za hra rukou.
32:00
Vyloučen hráč Vilém Bodlák družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jakub Votruba, asistoval Michal Karban (4:3).
23:56
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Václav Lauda (3:3).
22:23
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Erik Němčík, asistoval Jiří Beck (2:3).
17:55
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva Prague Tigers B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
11:37
07:44
07:29
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Vilém Bodlák (0:2).
06:04
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Vilém Bodlák, asistoval Zbyněk Prokšan (0:1).
03:33
Vyloučen hráč Patrik Čeliš družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horyna a Adam Voldřich.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers B:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Václav Lauda, Patrik Čeliš, Michal Karban, Matěj Hojdar, Jan Šotola