1:4
1:0
- : -

FBC Kralupy n/V - FBC Slavia Praha 2:5
24. Milan Kocián, 32. Jakub Manek - 1. Vojtěch Šafář, 16. Vojtěch Šafář, 18. Vojtěch Šafář, 20. Vojtěch Šafář, 29. Tomáš Janovský; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2 + Jakub Procházka 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann ? - Tomáš Koval ?; po třetinách: 0:1, 1:4, 1:0;
45:00
44:16
Vyloučen hráč Kristián Malík družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za blokování hokejky.
43:20
Timeout FBC Kralupy n/V
36:31
Vyloučen hráč Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hra na zemi.
31:07
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Manek, asistoval Lukáš Carvan (2:5).
30:00
30:00
28:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Vojtěch Šafář (1:5).
23:16
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Jakub Procházka (1:4).
21:22
Trestné střílení družstva FBC Kralupy n/V neproměnil Kristián Malík.
19:09
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (0:4).
17:27
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Filip Bílek (0:3).
15:51
15:00
15:00
13:57
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBC Kralupy n/V na 5 minut za hrubost.
12:37
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:09
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Antonín Štička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha:
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Jakub Procházka, Milan Kocián