1:1
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:5
23. Kateřina Seemannová, 33. Kateřina Seemannová - 3. Michaela Kubečková, 15. Dominika Buczek, 15. Viktorie Martináková, 23. Dominika Buczek, 27. Michaela Kubečková; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Veronika Čubová; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 13 - Simona Pytlíková 15; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:1;
36:00
35:59
Trenér hostů (Tomáš Martiník): Od nás vcelku povedený zápas, mělo to tempo, chyběla ale lepší finální fáze a koncovka. Zatím jsme v poločase, ale chceme si jít pro postup.
32:48
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Pavlína Boudná (2:5).
30:28
Timeout FBŠ Jihlava
26:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Nikola Liberdová (1:5).
25:14
Vyloučen hráč Jana Veselá družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
22:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Michaela Kubečková (1:4).
22:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Dominika Dvořáková (1:3).
20:48
Vyloučen hráč Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
14:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Natálie Hurníková (0:3).
14:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek bez asistence (0:2).
12:00
12:00
09:00
Vyloučen hráč Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (0:1).
00:43
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Michaela Kubečková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Nikola Liberdová, Dominika Buczek, Michaela Kubečková, Terezie Gálová, Karolína Svobodová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Klára Šulová, Pavlína Boudná, Nela Kotačková, Dominika Dvořáková, Kateřina Seemannová