1:1
1:1
- : -

Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:3
1. Alice Hejzlarová, 23. Markéta Žbánková, 25. Alice Hejzlarová - 11. Vendula Maroszová, 17. Karolína Bínová, 30. Karolína Bínová; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Veronika Čubová; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Monika Šolleová 13 - Kateřina Valášková 17; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1;
36:00
Komentář trenéra domácích: Na úvod podle očekávání kvalitní a vyrovnané utkání kde rozhodují drobnosti a detaily. Věřím, že v druhém utkání Ostravu ještě více zatlačíme a budeme efektivnější v zakončení.
36:00
Komentář trenéra domácích: Ohromně špatný výkon z naší strany. Nefungovala nám spousta detailů mimo hru a tomu odpovídal výkon. Reálný výsledek je tak 8:4. Naštěstí Tatran nebyl natolik produktivní, takže nám dal prostor pro zlepšení do odvety. Snad zkušenosti z prvního zápasu budou stačit.
29:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Radka Niemczyková (3:3).
24:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová bez asistence (3:2).
24:10
uvidíme co přinese třetí třetina. V závěru druhé si Ostrava moc nezahrála
24:00
24:00
22:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Adéla Košvancová (2:2).
20:08
Vyloučen hráč Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
17:50
Na hokejkách hráček Tatranu je znát trocha nervozity
17:01
Tvrdý souboj u mantinelu ,, Hráčka z Ostravy otřesena
16:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová bez asistence (1:2).
10:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Michaela Středulová (1:1).
03:02
Vyloučen hráč Radka Niemczyková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
03:02
Vyloučen hráč Radka Niemczyková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Anna Bartušková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Kateřina Valášková; hráči v poli: Anna Dobešová, Adriana Středulová, Michaela Středulová, Sandra Kostková, Vendula Maroszová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Katka Nádeníková, Mariana Býčková, Michaela Mechlová, Alice Hejzlarová, Anna Bartušková