3:2
3:0
- : -

FbŠ Bohemians - FBC TJ Jablonné nad Orlicí 8:3
4. Emilie Skalíková, 6. Eliška Charvátová, 13. Emilie Skalíková, 13. Zuzana Tuncelová, 24. Eliška Knetlová, 26. Veronika Mandíková, 29. Sofie Skalíková, 36. Sofie Skalíková - 10. Eliška Pešavová, 15. Martina Jurenková, 16. Barbora Marková; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 14 - Monika Rubešová 11, Markéta Kosková 4; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:0;
36:00
Komentář trenéra hostů Davida Gruse: Zlepšený výkon našeho týmu vítězství nepřinesl, přesto bych chtěl holky pochválit, protože odehráli své maximum. Soupeři děkuji za zápas a přeji hodně štěstí.
36:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Jsme rádi za postup, který byl zasloužený. Zítra nás čekají dva zápasy a věřím,, že v nich dokážeme být úspěšní. Díky soupeři za hezké prostředí a divákům za podporu.
36:00
35:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Sofie Skalíková, asistoval Emilie Skalíková (8:3).
33:19
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Zuzana Tuncelová.
33:08
Bohemians opět potvrzují roli favorita tohoto duelu, zápas je však vyrovnanější než předchozí.
29:26
Vyloučen hráč Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:15
Timeout FbŠ Bohemians
28:34
28:34
Střídání brankáře. Nový brankář Markéta Kosková družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí
27:54
Velká šance Jablonného....trefila brankařku
25:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Sofie Skalíková (6:3).
24:00
24:00
23:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Knetlová, asistoval Karolína Mezerová (5:3).
23:29
Teď mělo Jablonné štěstí...
22:00
Vyloučen hráč Kristýna Vondráčková družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za bránění ve hře.
18:56
Hraje se převážně na obranné půlce Jablonného, ani jeden golman se však nenudí.
15:41
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková, asistoval Eliška Pešavová (4:3).
14:07
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Martina Jurenková, asistoval Tereza Štěpánová (4:2).
12:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová, asistoval Eliška Knetlová (4:1).
12:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková bez asistence (3:1).
12:00
12:00
09:37
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Kristýna Mikysková (2:1).
07:56
Vyloučen hráč Zuzana Tuncelová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
05:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Charvátová bez asistence (2:0).
05:09
Zmatek v předbrankovém prostoru....Bohemians navyšují náskok
03:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Sofie Skalíková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Tereza Štěpánová, Simona Jánešová, Barbora Marková, Eliška Pešavová, Martina Jurenková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Anežka Bakočová; hráči v poli: Sofie Skalíková, Lucie Hernandézová, Aneta Faltová, Veronika Mandíková, Emilie Skalíková