3:0
- : -
FBŠ Jihlava

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Jihlava 5:2
12. Barbora Mozdřenová, 21. Michaela Kubečková, 27. Terezie Gálová, 31. Michaela Kubečková, 34. Dominika Buczek - 15. Lenka Zelingerová, 16. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Veronika Čubová; vyloučení: 1:0 + Andrea Koláčková 5; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Barbora Plačková 7 - Natálie Vančurová 10; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:0;
36:00
Komentář trenéra hostů: Holky byly na hřišti 100%. Věříme, že jsme byli zdatným soupeřem. Soupeře jsme potrápili, Vítězi blahopřejeme.
36:00
Komentář trenéra domácích: Vyhráli jsme, postoupili jsme, ale dřelo to. Musíme a chceme hrát lépe. Teď se pořádně vyspat, nastavit hlavně hlavy a zítra jde o všechno. Děkujeme Jihlavě za zápasy, byly vynikajícími soupeřkami a museli jsme ze sebe ždímat hodně.
36:00
33:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek bez asistence (5:2).
33:08
Timeout FBŠ Jihlava
30:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková z trestného střílení (4:2).
26:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová, asistoval Natálie Hurníková (3:2).
24:00
24:00
23:59
Střely 4:4
20:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (2:2).
20:14
První střela na branku domácích
16:03
Domácí bez střeleckého pokusu
15:18
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Nela Kotačková (1:2).
14:25
Vyloučen hráč Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:02
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Kateřina Moravcová (1:1).
12:00
12:00
11:59
Střely po první třetině 5:2 pro domácí
11:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Mozdřenová, asistoval Dominika Buczek (1:0).
05:30
Vyloučen hráč Andrea Koláčková družstva FBŠ Jihlava na 5 minut za sekání.
01:00
Na míčku pouze domácí
00:01
Vhazování pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Veronika Krčálová, Nela Šindelářová, Hanka Krčálová, Michaela Dolejší, Simona Kittlerová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Barbora Plačková; hráči v poli: Vendula Podsedníková, Dominika Buczek, Michaela Kubečková, Terezie Gálová, Nikola Liberdová