1:4
1:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Tatran Střešovice 3:7
8. Andrea Luzarová, 19. Vendula Maroszová, 33. Andrea Luzarová - 13. Anna Bartušková, 20. Adéla Košvancová, 21. Alice Hejzlarová, 23. Anna Bartušková, 29. Kristýna Venclová, 35. Kristýna Venclová, 36. Kateřina Fousová; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Veronika Čubová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Kateřina Valášková 13 - Monika Šolleová 7; po třetinách: 1:0, 1:4, 1:3;
36:00
Komentář trenéra domácích: Výrazně zlepšený výkon oproti prvnímu zápasu, hodně dlouho vyrovnaný průběh. Nicméně v součtu obou zápasů spíše zasloužený postup pro Tatran. V první zápase jsme měli více štěstí jak rozumu, ve druhém už jsme ukázali, co umíme, ale udělali jsme příliš laciných chyb. Děkujeme soupeři.
36:00
Komentář trenéra hostů: Zaslouženě jdeme dál, holky splnily herní plán do druhého zápasu na jedničku a k tomu jsme už zvládli ustát i 2 krizové momenty v utkání což nás nakoplo ještě víc. Děkujeme Ostravě za fair play sérii za kterou se nemusí stydět. Kvalitou utkání by si oba týmy zasloužili hrát určitě minimálně semifinále a ne čtvtfinále.
36:00
35:10
Timeout Tatran Střešovice
35:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Lucie Želízková (3:7).
34:41
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
34:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kristýna Venclová, asistoval Markéta Žbánková (3:6).
34:35
Ostravandy, ačkoliv jsou v oslabení, hrají velmi aktivně.
33:53
Vyloučen hráč Vendula Schindlerová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
33:14
Tým Ostravy zkouší vyrovnat hrou bez brankáře.
32:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Nela Blažková (3:5).
32:34
Přesilová hra Tatranu bez bodu
30:34
Vyloučen hráč Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:59
27:42
Tatran málem odskočil na rozdíl 3 bodů, gól však neplatil pro postavení hráčky v brankovišti.
24:00
24:00
23:59
Střely v druhé části utkání: 5:8
22:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Alice Hejzlarová (2:4).
22:29
Zmatku před Brankou Tatran využívá a odskakuje na dvoubodový náskok.
20:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Anna Bartušková (2:3).
19:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adéla Košvancová, asistoval Kristýna Venclová (2:2).
18:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Terezie Šešulková (2:1).
12:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková bez asistence (1:1).
12:00
12:00
11:59
střely v první třetine: 3:6
07:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Karolína Bínová (1:0).
07:02
Domácí skórovali z první střely v zápase.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Anna Bartušková, Katka Nádeníková, Mariana Býčková, Michaela Mechlová, Alice Hejzlarová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Kateřina Valášková; hráči v poli: Karolína Bínová, Michaela Klvaňová, Vendula Schindlerová, Radka Niemczyková, Andrea Luzarová