5:3
1:1
- : -

FBC Sokol Písek - FK Slovan J.Hradec 6:8
17. Antonín Synek, 21. Adam Sýkora, 24. Vojtěch Kašpar, 24. Ondřej Štěpán, 27. Tomáš Dionýz, 39. Adam Sýkora - 4. Martin Novák, 5. Filip Kopřiva, 11. Jakub Jindra, 13. Aleš Möhwald, 18. Martin Novák, 21. Jakub Jindra, 22. Martin Novák, 34. Jaromír Žák; rozhodčí: Jan Koutník - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Matěj Chalupa ?; po třetinách: 0:4, 5:3, 1:1;
45:00
42:56
Vyloučen hráč Vojtěch Kašpar družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
38:07
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Adam Sýkora, asistoval Antonín Synek (6:8).
35:25
Vyloučen hráč Tomáš Dionýz družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Filip Kopřiva (5:8).
30:00
30:00
28:35
Vyloučen hráč Jaromír Žák družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
26:45
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Tomáš Dionýz, asistoval Tomáš Biskup (5:7).
23:32
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Ondřej Štěpán bez asistence (4:7).
23:11
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Vojtěch Kašpar bez asistence (3:7).
21:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Jakub Jindra (2:7).
20:41
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Adam Sýkora, asistoval Josef Sedláček (2:6).
20:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Martin Novák (1:6).
17:09
16:00
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Antonín Synek, asistoval Tomáš Dionýz (1:4).
15:00
15:00
12:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Aleš Möhwald bez asistence (0:4).
10:46
09:26
Vyloučen hráč Vojtěch Mach družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra rukou.
04:26
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Vojtěch Mach (0:2).
03:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Matěj Chalupa; hráči v poli: Martin Novák, Jakub Jindra, Jiří Šustr, Filip Kopřiva, Vojtěch Mach