3:1
2:0
- : -

Spartak Pelhřimov - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 5:1
17. Michaela Opicová, 24. Petra Němcová, 27. Petra Němcová, 37. Markéta Vacková, 43. Michaela Hazová - 30. Zuzana Nevařilová; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Žák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Šárka Topičová ? - Tereza Mlezivová ?; po třetinách: 0:0, 3:1, 2:0;
45:00
44:32
Pelhřimov mohl přidat 6 branku,ale bohužel jedna z pelhřimovských hráček stála v brankovišti.
42:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Michaela Hazová, asistoval Nella Snížková (5:1).
36:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Markéta Vacková, asistoval Nella Snížková (4:1).
34:55
FA má přesilovku,ale ne a ne se dostat na útočnou polovinu.
34:05
Vyloučen hráč Petra Němcová družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
32:19
Vyloučen hráč Lada Tancerová družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
3.třetina začne v 11:26.
29:41
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Zuzana Nevařilová, asistoval Lada Tancerová (3:1).
29:41
Fa se snaží snížit a taky se jim to daří.
29:15
Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
26:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petra Němcová, asistoval Markéta Vacková (3:0).
24:48
Sůvová mohla přidat třetí branku,ale trefila jen tyčku.
23:36
A je tu druhá branka Pelhřimovu.Opicová našla krásně Němcovou před bránou a ta střílela do prázdné branky,Brankářka FA tuto tutovku nemohla chytnout.
23:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petra Němcová, asistoval Michaela Opicová (2:0).
21:29
FA ohrozilo Pelhřimov nebezpečnou střelou,ale střela letěla mimo bránu.
21:22
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
20:43
Pelhřimov dobře ubránil oslabení.FA měla pár šancí,ale ne dostatek využít přesilovku.
19:00
Mámu tu první vyloučení Pelhřimova.Házová smolně zasáhla míček rukou a za jí rozhodčí poslaly na trestnou.
18:38
Vyloučen hráč Michaela Hazová družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra rukou.
16:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Michaela Opicová bez asistence (1:0).
16:04
A je tu branka Pelhřimova,která domácí posílá do vedení.Krasná akce hráčky Opicový z Pelhřimova.
15:06
Vítám vás u druhé třetiny.1.třetina nám nepřinesla žádný branky.Doufám,že druhá třetina nám přinese nějaký branky.
15:00
15:00
14:59
2.třetinu začne v 10:55
04:49
Pelhřimov se dostal do nebezpečné střely,ale brankářka FA předvedla neskutečný zákrok.