1:1
1:5
- : -

FBC Letka Netopýři B - FBC Ossiko Třinec 2:9
23. Martin Kopp, 45. Martin Ritz - 1. Jan Mieszek, 10. Marek Porosz, 15. Marcel Galuszka, 23. Jan Mieszek, 39. Jan Mieszek, 39. Marcel Galuszka, 39. Lukáš Marthaus, 41. Marcel Galuszka, 45. Tomáš Chmiel; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vít Segiň ? - Michal Franek ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:5;
45:00
44:53
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Chmiel, asistoval Jan Mieszek (2:9).
44:51
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Martin Ritz, asistoval Martin Kopp (2:8).
40:35
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Lukáš Tomiczek (1:8).
38:44
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Lukáš Tomiczek (1:7).
38:35
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Tomáš Chmiel (1:6).
38:29
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Tomáš Chmiel (1:5).
30:00
30:00
22:42
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Lukáš Tomiczek (1:4).
22:30
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za hrubost.
22:01
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Martin Kopp, asistoval Petr Cigán (1:3).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Marek Porosz (0:3).
14:12
Vyloučen hráč René Gregořica družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
09:59
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marek Porosz, asistoval Michal Franek (0:2).
00:19
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Tomáš Janovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec:
00:00
Line-up domácích FBC Letka Netopýři B: brankář: Aleš Látal; hráči v poli: Vít Poskočil, Vojtěch Kocur, Pavel Holuscha, Marian Obrusník, Adam Wollný