3:0
3:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FB Hurrican Karlovy Vary B 7:1
12. Vratislav Polívka, 13. Jáchym Prošek, 16. Vratislav Polívka, 16. Daniel Vodička, 26. Jiří Čížek, 27. Jakub Stolz, 35. Jakub Stolz - 6. Jan Zátko; rozhodčí: Arťom Ňorba - Filip Moravec; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Trnka 14 - Alois Švabčík 13; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:0;
36:00
34:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Stolz, asistoval Filip Frank (7:1).
30:28
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary B
29:17
Vyloučen hráč Daniel Vodička družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování hokejky.
26:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Stolz bez asistence (6:1).
25:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jiří Čížek, asistoval Jaromír Bláha (5:1).
24:00
24:00
15:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Daniel Vodička, asistoval Jaromír Bláha (4:1).
15:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Vratislav Polívka bez asistence (3:1).
13:45
Vyloučen hráč Dominik Krajczy družstva FB Hurrican Karlovy Vary B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jáchym Prošek z trestného střílení (2:1).
12:00
12:00
11:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Vratislav Polívka, asistoval Jiří Čížek (1:1).
05:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Jan Zátko bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Arťom Ňorba a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary B:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Matěj Trnka; hráči v poli: Vratislav Polívka, Jáchym Prošek, Jakub Stolz, Daniel Vodička, Filip Frank