3:0
2:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 7:1
12. Denisa Gawryšová, 12. Alexandra Hegingerová, 15. Denisa Gawryšová, 19. Vendula Šimonová, 20. Vendula Šimonová, 26. Denisa Gawryšová, 36. Hana Brůžková - 34. Adéla Machová; rozhodčí: Milan Fojt - Radek Šiška; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Bubelová ? - Tereza Zajícová ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:1;
36:00
35:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Hana Brůžková, asistoval Alexandra Hegingerová (7:1).
33:08
Kopřivnice svou šanci využila, ačkoli v průběhu přesilovky musela řešit nebezpečné situace i u své brány.
33:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Machová, asistoval Petra Svobodová (6:1).
31:23
Vyloučen hráč Vendula Šimonová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
31:23
Tak kopřivnické hráčky si mohou vytvořit gólovou šanci, hrají přesilovku.
29:50
Holky z Havířova opět kontrolují a tvoří hru.
28:51
Ale kopřivnické florbalistky teď pěkně prověřily obranu protihráček a míček zazvonil o břevno.
28:03
Havířovské hráčky se chopily míčku a nechtějí se ho vzdát.
27:05
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
26:07
Hráčky jsou v plném počtu.
25:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Tereza Mračková (6:0).
25:56
Tak alespoň Kopřivnice už hraje ve čtyřech.
25:15
Gólmanka Kopřivnice si připisuje hezký zákrok.
24:52
Kopřivnice dokonce prochází na opačnou polovinu hřiště.
24:10
Sledujeme hru 5 ku 3 v přesile Havířova.
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč Martina Bittnerová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
23:59
Vyloučen hráč Adéla Machová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
22:50
Hezký sehraná standartní situace dostala míček až ke kopřivnické gólmance.
21:54
Hráčky Kopřivnice si vytvořily gólovou šanci i v oslabení.
21:16
Obránkyně Kopřivnice teď zastavila střelu vlastním tělem.
20:43
Havířov neproměnil samostatný nájezd.
20:21
Vyloučen hráč Kateřina Jančová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Hana Brůžková (5:0).
18:07
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Alexandra Hegingerová (4:0).
18:07
Dlouhé soupeření uprostřed hřiště nakonec přineslo více radosti hráčkám Havířova.
15:17
Taky holky z Kopřivnice pálí na bránu, ale gól z toho není.
14:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Denisa Gawryšová bez asistence (3:0).