0:1
2:4
- : -

FBC Vikýřovice - FBC ZŠ Uničov B 2:6
26. Petr Holan, 30. Daniel Šoukal - 2. Jakub Zámečník, 17. Jiří Navrátil, 26. Jakub Zámečník, 26. Stanislav Štork, 27. Jakub Zámečník, 35. Pavel Zahradníček; rozhodčí: Václav Killar - Radim Klimecký; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Kotráš ? - Martin Valigura ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:4;
36:00
34:49
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Pavel Zahradníček, asistoval Stanislav Štork (2:6).
31:14
Vyloučen hráč Radek Dubový družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:47
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Daniel Šoukal, asistoval David Havlena (2:5).
26:35
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Petr Kantor (1:5).
25:57
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Petr Holan, asistoval Jakub Podhorný (1:4).
25:08
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Stanislav Štork bez asistence (0:4).
25:01
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Jiří Navrátil (0:3).
24:00
24:00
22:51
Vyloučen hráč David Hradil družstva FBC ZŠ Uničov B na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:35
Vyloučen hráč David Hradil družstva FBC ZŠ Uničov B na 2 minuty za hrubost.
16:57
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Jiří Navrátil, asistoval Jakub Zámečník (0:2).
16:20
neskutecny zakrok domácího golmana
12:00
12:00
01:36
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Jan Kotráš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov B:
00:00
Line-up domácích FBC Vikýřovice: brankář: Petr Kotráš; hráči v poli: Marek Juna, Jakub Dzurik, David Havlena, Petr Holan, Pavel Kašpar