3:2
2:4
- : -

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 6:12
10. Pavel Kubla, 13. Pavel Kubla, 16. Vít Lestyan, 20. Vít Lestyan, 26. Pavel Kubla, 32. Vít Lestyan - 4. Ondřej Šimík, 5. Jakub Gistinger, 6. Vít Běčák, 6. Ondřej Šimík, 8. Ondřej Šimík, 10. Jakub Vyviál, 21. Jakub Gistinger, 22. Ondřej Šimík, 29. Ondřej Šimík, 30. Ondřej Šimík, 36. Ondřej Šimík, 36. Jakub Gistinger; rozhodčí: Vojtěch Krhovják - Šimon Jeřábek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Plhal ? - Matyaš Němeček ?; po třetinách: 1:6, 3:2, 2:4;
36:00
35:44
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Ladislav Zdržava (6:12).
35:20
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Šimík, asistoval Jakub Gistinger (6:11).
31:51
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan bez asistence (6:10).
29:34
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Šimík bez asistence (5:10).
28:38
Vyloučen hráč Anna Včelná družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
28:31
25:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Tomáš Macurák (5:8).
24:00
24:00
21:14
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Šimík, asistoval Anna Včelná (4:8).
20:59
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Jakub Vyviál (4:7).
19:39
15:55
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
15:55
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Marek Plhal (3:6).
12:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Samuel Alter (2:6).
12:00
12:00
09:56
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Vyviál, asistoval Ondřej Šimík (1:6).
09:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla bez asistence (1:5).
08:20
Vyloučen hráč Ondřej Šimík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
07:22
05:48
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Šimík, asistoval Jakub Vyviál (0:4).
05:17
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Běčák, asistoval Ondřej Šimík (0:3).
04:26
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Vít Běčák (0:2).
03:44
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Krhovják a Šimon Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Ondřej Šimík, Jakub Šnajder, Jakub Gistinger, Radek Kohut, Ladislav Zdržava
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Tomáš Macurák, Daniel Beneš, Samuel Alter, Pavel Kubla, Vít Lestyan